28 річниця з дня виведення військ з Афганістану

Напередодні відзначення дня виведення радянських військ з Афганістану 13 лютого у ЧНУ ім. Петра Могили відбувся захід, присвячений цій події. Організатором виступив гурток «Кліо», що працює на кафедрі історії ЧНУ ім. Петра Могили. Про перебіг і втрати війни, яка тривала 9 кривавих років, коротко нагадали доцент кафедри історії Ольга Морозова та студенти 4 курсу.

«Особливість заходу полягає в присутності на ньому учасника бойових дій в Афганістані, який розповів про свій досвід, поділився емоціями та особистими переживаннями. Адже позиція підручників і дослідників, які особисто не брали участі в тих подіях часто різняться з досвідом безпосередніх учасників. Важливим для нас є почути, зрозуміти  і усвідомити те, що пережили Особистості, які виконували накази під час ведення воєнних дій» – зазначила викладач.

Шановний гість заходу учасник бойових дій в Афганістані, завідувач кафедри спортивних дисциплін ЧНУ ім. Петра Могили, Заслужений тренер з рукопашного бою Олександр Міненко розповів про перебіг подій війни протягом 1979–1989  років

Олександр Васильович поділився з присутніми своїми спогадами про ті пекельні роки, своїх бойових побратимів і життя після війни. Розмова з учасниками заходу виявилася вкрай душевною, важко було стримувати свої емоції від усвідомлення того, що історія має спіралевидну проекцію, і майже завжди повторюється, незважаючи на державний устрій країни. Тема є вкрай актуальною, адже нинішня ситуація у країні не дає змогу забути про героїчні подвиги минулого і нагадує, що сьогоднішні герої не повинні бути забутими.

ist1 ist2 ist3 ist4

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77