У ЧНУ пройшов тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?»


21 лютого в приміщенні Вченої ради відбувся тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Захід провела директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Петроченко. Усі охочі мали змогу дізнатися чимало нюансів, пов’язаних з  публікацією своїх статей у таких наукометричних базах даних, як Scopus та Web of Science. На тренінгу говорили  про ознаки якісного наукового журналу та як не потрапити в «хиже» видання, давали поради щодо уникнення небажаних сумнівних практик та правил роботи з сайтами видань.

Нагадаємо, що доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus здійснюється в режимі онлайн  через зовнішні
ІР-адреси ЧНУ ім. Петра Могили з 04.12.2018 р. до 31.05.2019 р.

Мета використання  бази даних наукової інформації – науково-дослідна і забезпечує якісний безперервний доступ до міжнародних баз даних наукової інформації.

Події та оголошення


травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

травня
23
Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
20
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.