У ЧНУ пройшов тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?»


21 лютого в приміщенні Вченої ради відбувся тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Захід провела директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Петроченко. Усі охочі мали змогу дізнатися чимало нюансів, пов’язаних з  публікацією своїх статей у таких наукометричних базах даних, як Scopus та Web of Science. На тренінгу говорили  про ознаки якісного наукового журналу та як не потрапити в «хиже» видання, давали поради щодо уникнення небажаних сумнівних практик та правил роботи з сайтами видань.

Нагадаємо, що доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus здійснюється в режимі онлайн  через зовнішні
ІР-адреси ЧНУ ім. Петра Могили з 04.12.2018 р. до 31.05.2019 р.

Мета використання  бази даних наукової інформації – науково-дослідна і забезпечує якісний безперервний доступ до міжнародних баз даних наукової інформації.

Події та оголошення


квітня
6
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

березня
21
Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

березня
19
Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …