У ЧНУ пройшов тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?»


21 лютого в приміщенні Вченої ради відбувся тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Захід провела директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Петроченко. Усі охочі мали змогу дізнатися чимало нюансів, пов’язаних з  публікацією своїх статей у таких наукометричних базах даних, як Scopus та Web of Science. На тренінгу говорили  про ознаки якісного наукового журналу та як не потрапити в «хиже» видання, давали поради щодо уникнення небажаних сумнівних практик та правил роботи з сайтами видань.

Нагадаємо, що доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus здійснюється в режимі онлайн  через зовнішні
ІР-адреси ЧНУ ім. Петра Могили з 04.12.2018 р. до 31.05.2019 р.

Мета використання  бази даних наукової інформації – науково-дослідна і забезпечує якісний безперервний доступ до міжнародних баз даних наукової інформації.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …