У ЧНУ пройшов тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?»


21 лютого в приміщенні Вченої ради відбувся тренінг «Наукові журнали: як знайти свій?».

Захід провела директор наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили, Ганна Петроченко. Усі охочі мали змогу дізнатися чимало нюансів, пов’язаних з  публікацією своїх статей у таких наукометричних базах даних, як Scopus та Web of Science. На тренінгу говорили  про ознаки якісного наукового журналу та як не потрапити в «хиже» видання, давали поради щодо уникнення небажаних сумнівних практик та правил роботи з сайтами видань.

Нагадаємо, що доступ до міжнародної наукометричної бази даних Scopus здійснюється в режимі онлайн  через зовнішні
ІР-адреси ЧНУ ім. Петра Могили з 04.12.2018 р. до 31.05.2019 р.

Мета використання  бази даних наукової інформації – науково-дослідна і забезпечує якісний безперервний доступ до міжнародних баз даних наукової інформації.

Події та оголошення


жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.