26 січня відзначається День Республіки Індія

Цього року Індія відсвяткує 69 річницю з дня народження Республіки. Історія свята бере початок з 15 серпня 1947 року, коли було проголошено незалежність Індії, яка раніше була колонією Великої Британії. А вже 26 січня 1950 року було затверджено конституцію для всіх штатів країни.У той день вперше підняли національний прапор першого президента Індії Раджендра Прасад. Це свято вважається найголовнішим в Індії.

26 січня в Індії вихідний день, а на головному проспекті столиці – Радж Патх, у Нью-Делі, проходить парад, у якому бере участь прем’єр-міністр та президент, проспектом марширують військові, відбувається хода народних танцюристів, музикантів та оркестрів, ескадрильї повітряних сил розфарбовують небо над площею кольорами національного прапора. Традиційно, різні регіони Індії представляють на параді барвисто оформлені пересувні платформи, які демонструють багатство культури народностей.

День Республіки – свято, на честь якого влаштовують фестивалі народних танців і музики, театральні вистави та інші культурні заходи. У Делі на Національному стадіоні влаштовується дводенний фестиваль народних танців, в якому беруть участь представники практично всіх штатів Індії.

Вітаємо студентів-іноземців з Індії з найбільшим національним святом!

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77