Магістрантка факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. П. Могили виграла грант для участі в міжнародній конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”


Магістрантка факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім. П.  Могили, Надія Ухань, на конкурсних засадах виграла грант для участі в міжнародній конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”, який проходив у м. Варшава (Республіка Польща). Заходи міжнародної конференції відбувалися протягом 26-28 листопада 2018 року.

У заході брали участь представники багатьох країн Європи та Америки (Україна, Білорусь, Росія, Польща, Уганда, США, Молдова, Узбекистан, Грузія, Турція та інші). У рамках конференції відбулися лекції, тренінги, цікаві екскурсії та знайомства!

Вітаємо Надію та бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

Події та оголошення


лютого
25
Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

20
Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

лютого
27
Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».