Магістрантка факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. П. Могили виграла грант для участі в міжнародній конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”


Магістрантка факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету ім. П.  Могили, Надія Ухань, на конкурсних засадах виграла грант для участі в міжнародній конференції “Perspektywy Women in Tech Summit”, який проходив у м. Варшава (Республіка Польща). Заходи міжнародної конференції відбувалися протягом 26-28 листопада 2018 року.

У заході брали участь представники багатьох країн Європи та Америки (Україна, Білорусь, Росія, Польща, Уганда, США, Молдова, Узбекистан, Грузія, Турція та інші). У рамках конференції відбулися лекції, тренінги, цікаві екскурсії та знайомства!

Вітаємо Надію та бажаємо подальших успіхів і перемог!

 

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …