Участь у тренінгу “Розвиток критичного мислення у СЗО та ВЗО”


24 листопада 2018 року в межах освітніх заходів, що проводяться платформою “Критичне мислення”, відбувся актуальний та цікавий тренінг “Розвиток критичного мислення у СЗО та ВЗО”.

Освітня платформа “Критичне мислення” створена командою експертів, які мають більше ніж 16-річний досвід розробки та впровадження у практику нових освітніх продуктів з методики розвитку критичного мислення, громадянської й правової освіти. Платформа проводить практичні авторські тренінги професійного розвитку для учителів, викладачів ЗВО, працівників дошкілля по всій Україні.

На тренінгу в Миколаєві тренеркою була Ірина Бондарук –  кандидат педагогічних наук, дослідниця з питань розвитку критичного мислення на заняттях з історії. Викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури, Галина Косарєва, стала однією із учасниць цього заходу в межах проведення курсів “Методика навчання української літератури”, “Методика викладання філологічних дисциплін у ЗВО”.

На тренінгу були опрацьовані практичні методи у розвитку критичного мислення, серед яких «Метод незакінченого речення», «Запитай у автора», «Знаємо- хочемо дізнатися- дізналися», «Таксономія Блума» , технології спрямованого мислення тощо. Подібні тренінги є важливими в контексті самоосвіти та у впровадженні сучасних освітніх технологій у ЗВО на заняттях з філологічних курсів.

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.