Участь у тренінгу “Розвиток критичного мислення у СЗО та ВЗО”


24 листопада 2018 року в межах освітніх заходів, що проводяться платформою “Критичне мислення”, відбувся актуальний та цікавий тренінг “Розвиток критичного мислення у СЗО та ВЗО”.

Освітня платформа “Критичне мислення” створена командою експертів, які мають більше ніж 16-річний досвід розробки та впровадження у практику нових освітніх продуктів з методики розвитку критичного мислення, громадянської й правової освіти. Платформа проводить практичні авторські тренінги професійного розвитку для учителів, викладачів ЗВО, працівників дошкілля по всій Україні.

На тренінгу в Миколаєві тренеркою була Ірина Бондарук –  кандидат педагогічних наук, дослідниця з питань розвитку критичного мислення на заняттях з історії. Викладач кафедри української філології, теорії та історії літератури, Галина Косарєва, стала однією із учасниць цього заходу в межах проведення курсів “Методика навчання української літератури”, “Методика викладання філологічних дисциплін у ЗВО”.

На тренінгу були опрацьовані практичні методи у розвитку критичного мислення, серед яких «Метод незакінченого речення», «Запитай у автора», «Знаємо- хочемо дізнатися- дізналися», «Таксономія Блума» , технології спрямованого мислення тощо. Подібні тренінги є важливими в контексті самоосвіти та у впровадженні сучасних освітніх технологій у ЗВО на заняттях з філологічних курсів.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.