Захід присвячений банківській діяльності в Україні


23 листопада до  ЧНУ ім. Петра Могили завітав заступник начальника миколаївського відділення банку «Південний», Микола Тюкаєв, аби взяти участь у заході, присвяченому банківській діяльності в Україні.

Представник банку «Південний» розповів про особливості банківської системи в Україні, роль і місце українських банків у цій системі. Також Микола Тюкаєв ознайомив присутніх з різноманітними продуктами та особливостями їхніх продажів саме в межах українського ринку.

Захід відвідали викладачі та студенти 1, 2, 3 та 4 курсів Факультету економічних наук. Організаторами зустрічі стали доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, Віктор Погромський, та виконувач обов’язків декана факультету економічних наук, Олена Філімонова.

«У нас заплановане підписання договору про співпрацю між нашим університетом і банком «Південний», який може стати базою практики наших студентів. Також у майбутньому цей банк може виступити у ролі одного з роботодавців для випускників нашого факультету», – розповідає про подальші перспективи цієї зустрічі Віктор Погромський.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.