Захід присвячений банківській діяльності в Україні


23 листопада до  ЧНУ ім. Петра Могили завітав заступник начальника миколаївського відділення банку «Південний», Микола Тюкаєв, аби взяти участь у заході, присвяченому банківській діяльності в Україні.

Представник банку «Південний» розповів про особливості банківської системи в Україні, роль і місце українських банків у цій системі. Також Микола Тюкаєв ознайомив присутніх з різноманітними продуктами та особливостями їхніх продажів саме в межах українського ринку.

Захід відвідали викладачі та студенти 1, 2, 3 та 4 курсів Факультету економічних наук. Організаторами зустрічі стали доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, Віктор Погромський, та виконувач обов’язків декана факультету економічних наук, Олена Філімонова.

«У нас заплановане підписання договору про співпрацю між нашим університетом і банком «Південний», який може стати базою практики наших студентів. Також у майбутньому цей банк може виступити у ролі одного з роботодавців для випускників нашого факультету», – розповідає про подальші перспективи цієї зустрічі Віктор Погромський.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …