Захід присвячений банківській діяльності в Україні


23 листопада до  ЧНУ ім. Петра Могили завітав заступник начальника миколаївського відділення банку «Південний», Микола Тюкаєв, аби взяти участь у заході, присвяченому банківській діяльності в Україні.

Представник банку «Південний» розповів про особливості банківської системи в Україні, роль і місце українських банків у цій системі. Також Микола Тюкаєв ознайомив присутніх з різноманітними продуктами та особливостями їхніх продажів саме в межах українського ринку.

Захід відвідали викладачі та студенти 1, 2, 3 та 4 курсів Факультету економічних наук. Організаторами зустрічі стали доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки, Віктор Погромський, та виконувач обов’язків декана факультету економічних наук, Олена Філімонова.

«У нас заплановане підписання договору про співпрацю між нашим університетом і банком «Південний», який може стати базою практики наших студентів. Також у майбутньому цей банк може виступити у ролі одного з роботодавців для випускників нашого факультету», – розповідає про подальші перспективи цієї зустрічі Віктор Погромський.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …