Конференція до Дня української писемності та мови


7 листопада в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці з нагоди Дня української писемності та мови відбулася науково-практична конференція «Проблеми білінгвізму південних регіонів України: історико-культурний, психологічний, лінгвістичний аспекти вивчення».

Співорганізатором заходу стала доцент кафедри української філології ЧНУ ім. Петра Могили, Владлена Руссова, яка виступила з доповіддю «Українсько-російська двомовність ЗМІ та загрози для патріотичного виховання молоді».  Також Могилянку представляли доценти кафедри історії – Ольга Морозова та Ольга Гайдай.

Окрім того, на конференції виступили і студенти нашого університету, філологи 545 групи, А. Слюсаренко та А. Рябінська.

«З огляду на сьогоднішню ситуацію в цілому в Україні і зокрема у нашому місті, вважаю проведення подібних конференцій вкрай важливим. Адже мовленнєва проблема є давньою та болючою, тому необхідно шукати шляхи вирішення цього. На що й була спрямована наша конференція. Зрозуміло, що подолати відразу все одним заходом ми не можемо, але проговорити, сформувати, поінформувати науковці у змозі», – коментує захід Владлена Руссова.

 

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …