24-25 вересня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться XIII Економічний Турнір!


Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили повідомляє, що 24 та 25 вересня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться XIII Економічний Турнір!

Цього року, зважаючи на ситуацію в країні та у світі, будуть грати колективом у 4 команди. Змагання відбуватимуться у 2 тури: гра у четвер та гра у п’ятницю пройдуть в однаковому складі.

Перемогу здобуде та команда, яка після закінчення обох ігор в сумі набере найбільшу кількість балів.

Задля вашої безпеки та забезпечення соціальної дистанції, змагання відбудеться в актовому залі ЧНУ ім. Петра Могили.

Варто нагадати, що перший Економічний турнір відбувся 12 років тому з ініціативи доценту кафедри економічної теорії та міжнародної економіки факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили В. А. Палехової. З того часу економічний турнір проводять кожного року і тепер це загальнофакультетський захід.

Попри те, що Економічний турнір розрахований на економістів (адже журі вимагають більш ґрунтовного економічного підходу до питань) брати участь у турнірі може студент будь-якого факультету Могилянки. Прикладом цього є гравці Х Економічного турніру, де до складу команди входили три студенти-економісти та два студенти з факультету комп’ютерних наук.

Суть Економічного турніру – розкрити економічні питання, максимально розширити світогляд, тож запрошуємо усіх охочих долучитися і стати глядачами неймовірної битви за звання Чемпіона Турніру!

Питання XIII Економічного Турніру:

фото.jpg

 

Події та оголошення


жовтня
19
Оголошуємо конкурс «Моє бачення спорту в університеті»

ЧНУ імені Петра Могили оголошує конкурс для активної молоді Могилянки  «Моє бачення спорту в університеті». Головний приз – спортивний рюкзак  від студентської спортивної спілки. Умови конкурсу: Потрібно обрати представника від кожного факультету/інституту (людину, відповідальну за спортивну діяльність). Створити візитку – …

вересня
29
Безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля

Одним з плюсів теперішньої ситуації в країні є можливість працювати в ІТ дистанційно! Наразі існує тенденція збільшення вакансій у категорії JavaScript React. Завтра, 29 вересня о 19:30 відбудеться безкоштовний вебінар від Senior Software Engineer at SoftServe Зореслава Гораля на тему: …

вересня
30
Запрошуємо на День відкритих дверей до бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили

Шановні друзі! 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек   У середу 30.09.2020  запрошуємо усіх охочих на «День відкритих дверей» до нашої бібліотеки    У програмі: Майстер-клас «Як пройти в бібліотеку?..» Відкритий перегляд «Скарби нашої бібліотеки» Презентації книг та бібліотеки З …