24-25 вересня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться XIII Економічний Турнір!

Факультет економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили повідомляє, що 24 та 25 вересня в ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться XIII Економічний Турнір!

Цього року, зважаючи на ситуацію в країні та у світі, будуть грати колективом у 4 команди. Змагання відбуватимуться у 2 тури: гра у четвер та гра у п’ятницю пройдуть в однаковому складі.

Перемогу здобуде та команда, яка після закінчення обох ігор в сумі набере найбільшу кількість балів.

Задля вашої безпеки та забезпечення соціальної дистанції, змагання відбудеться в актовому залі ЧНУ ім. Петра Могили.

Варто нагадати, що перший Економічний турнір відбувся 12 років тому з ініціативи доценту кафедри економічної теорії та міжнародної економіки факультету економічних наук ЧНУ ім. Петра Могили В. А. Палехової. З того часу економічний турнір проводять кожного року і тепер це загальнофакультетський захід.

Попри те, що Економічний турнір розрахований на економістів (адже журі вимагають більш ґрунтовного економічного підходу до питань) брати участь у турнірі може студент будь-якого факультету Могилянки. Прикладом цього є гравці Х Економічного турніру, де до складу команди входили три студенти-економісти та два студенти з факультету комп’ютерних наук.

Суть Економічного турніру – розкрити економічні питання, максимально розширити світогляд, тож запрошуємо усіх охочих долучитися і стати глядачами неймовірної битви за звання Чемпіона Турніру!

Питання XIII Економічного Турніру:

фото.jpg