Спілка Української Молоді


2 листопада в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили пройшла зустріч з представниками Спілки Української Молоді (СУМ). Захід, який відбувся в рамках Всеукраїнського семінару СУМ “Лицарство Архистратига”, відвідали студенти-філологи та комп’ютерники ЧНУ.

СУМ – це громадська організація, яка об’єднує українську молодь на добровільних засадах.  Метою спілки є виховання та розвиток у громадян позитивних якостей, а також залучення молоді до активної участі у заходах щодо національно-патріотичного виховання.

Спочатку  представники розповіли трохи про себе, і як виявилось, дехто є учасником спілки 10, а те й 15 років. Також студентам Могилянки надали інформацію про  саму організацію та її діяльність. Так, дійсні члени СУМ реалізують себе у різних напрямах: робота з дітьми та молоддю, громадсько-політична та суспільна діяльність, спорт, туризм, мистецтво та діяльність на міжнародному рівні.  Так, спілка часто організовує табори для дітей, волонтерську допомогу та поїздки в зону військових дій. А представники СУМ працюють за не лише в Україні, а й в країнах Європи та в Америці.

Після закінчення зустрічі студенти виявили чималий інтерес та ставили чимало запитань про можливості вступу та структури спілки в місті Миколаєві.

Події та оголошення


грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …

грудня
10
Наукова дискусія з актуальних питань історії України, Польщі та українсько-польських відносин

Науково-дослідний інститут Полоністики ЧНУ ім. Петра Могили з нагоди 100-річчя проголошення незалежності України й отримання незалежності Польщі запрошує усіх охочих на наукову дискусію з актуальних питань історії України, Польщі, українсько-польських відносин, яка відбудеться в межах круглого столу «Україна-Польща: архіви, джерела, …

грудня
10
Щорічний Фестиваль учнівської молоді “Ліга кращих”

1 грудня 2018 року стартувало інтернет-голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області.