23 лютого 2024 року на семінарському занятті курсу «Антикорупційні європейські стандарти та їх запровадження в Україні» відбулася гостьова зустріч студентів-юристів першого курсу ЧНУ імені Петра Могили з уповноваженою з антикорупційної діяльності ЧНУ ім. Петра Могили Оленою Дмитрієвою.

Пані Олена розповіла про організацію антикорупційної роботи в Університеті, зокрема про канали повідомлення студентами-викривачами, ознайомила з змістом Антикорупційної програми 2023 – 2025 рр

Студенти дізнались про важливість формування антикорупційної свідомості та нетолерування корупції в ЗВО. Також грали в цікаву в антикорупційну онлайн-гру симуляцію «(Не) підкупність», де могли визначити рівень антикорупційної свідомості.

Студенти мали змогу поспілкуватися та почути відповіді на важливі питання безпосередньо від професіонала, який займається діяльністю щодо запобігання та протидії корупції в ЗВО. Закріпити отримані знання студенти зможуть завдяки проходженню онлайн-курсу «Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті».

Семінар проходив з використанням платформи Zoom, щоб максимально залучити всіх учасників цього курсу активно спілкуватися із запрошеною гостею.

On 23 February 2024, during the seminar session of the course “European Anti-Corruption Standards and their Implementation in Ukraine”, a guest meeting of the first-year law students of the Petro Mohyla Black Sea National University with Olena Dmytriieva, the Anti-Corruption Commissioner of the Petro Mohyla Black Sea National University, was held.

Olena Dmytriieva spoke about the organisation of anti-corruption work at the University, in particular, about the channels of reporting by student whistleblowers, and introduced the content of the Anti-Corruption Programme 2023-2025.

The students learned about the importance of forming anti-corruption awareness and zero tolerance of corruption in higher education institutions. They also played an interesting online anti-corruption simulation game “(Un)bribery”, where they could determine the level of anti-corruption awareness.

The students had the opportunity to talk and hear answers to important questions directly from a professional involved in preventing and combating corruption in higher education institutions. The students will be able to consolidate their knowledge by taking the online course “Corruption-off: How to Combat Corruption Risks in Higher Education”.

The seminar was held using the Zoom platform to maximise the involvement of all participants in this course in actively communicating with the invited guest.