227 Фізична реабілітація

Фахівці з фізичної реабілітації, підготовкою яких займається кафедра фізичної та медичної реабілітації Медичного інституту, можуть працювати в навчально-реабілітаційних центрах системи освіти; закладах системи соціального захисту населення; спеціалізованих дитячих дошкільних закладах та спеціальних групах у дитячих дошкільних установах; спеціальних групах загальноосвітніх та спеціальних шкіл, шкіл-інтернатів, дитячих будинків, позашкільних закладів; реабілітаційних центрах курортів, санаторіїв, профілакторіїв; реабілітаційних центрах державного управління та місцевого самоврядування, діяльність яких пов’язана з реабілітацією; у відомствах, на підприємствах, в організаціях різних форм власності, де використовується праця фахівців спеціальності «Фізична реабілітація».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.