22 жовтня відбулось нагородження волонтерів ЧНУ ім. Петра Могили

22 жовтня в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось нагородження волонтерів університету «Лінія активних». Саме із цього свята розпочнеться нова традиція закладу – заохочення активних студентів.

Нагадаємо, що 28 вересня пройшов День відкритих дверей нового формату – Могилянський «Profi-fest». Ця масштабна та грандіозна подія привернула увагу багатьох майбутніх абітурієнтів. Кожен факультет та інститут влаштував насичені інтерактивні презентації спеціальностей. А у внутрішньому дворику  ЧНУ ім. Петра Могили  було розміщено  тематичні локації. Школярі мали змогу керувати дронами, взяти участь у судовому засіданні, відчути себе президентом України 2039 року, стати учасником реконструкції історичних подій, відвідати справжню телестудію та спробувати себе в ролі телеведучого або телеоператора, потренуватися в синхронному перекладі, спілкуючись з іноземцями та застосовуючи сучасне перекладацьке обладнання, взяти участь в економічних іграх, попрацювати на сучасному медичному обладнанні, скористатися професійним обладнанням геодезиста, визначити вміст нітратів в овочах і фруктах, стати учасником майстер-класів із зумби або боротьби тощо.

Відкрила захід  з нагородження волонтерів – директорка Навчально-наукового інституту післядипломної освіти ЧНУ ім. Петра Могили Ганна Норд, яка    саме і відповідала за організацію Могилянського «Profi-fest», вона  дякувала  кожному, хто долучився до проведення  цього свята. Також до вітання приєдналась і перша проректорка університету Наталія Іщенко. Студенти  за допомогою яких провели такий великій захід, та декани  і  директори факультетів та інститутів ЧНУ ім. Петра Могили отримали грамоти за організацію Дня відкритих дверей.

Під час нагородження волонтерів університету «Лінія кращих» на активістів чекали не лише грамоти, але й інтерактивні розваги. Так, наприклад, перед початком кожен отримав лотерейний номер і мав змогу отримати цінний приз, студенти філологічного факультету разом із тренером  танцювали зумбу, економістам ворожили на майбутнє та багато іншого.

«Лінія активних» – це можливість довести, що навчання в університеті може бути цікавим!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році