22 роки від дня заснування ЧНУ імені Петра Могили

17 січня Чорноморський національний університет ім. Петра Могили відсвяткував свій 22 день народження. Саме в цей день у 1996 році Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» ухвалила концепцію, бізнес-план та Положення про Миколаївську філію Національного університету «Києво-Могилянська академія» (МФ НаУКМА).

Традиційно святковий концерт для студентів, викладачів і співробітників підготували актори Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії. Актори саме цього театру щорічно вітають університет від початку його існування.

Свято почав ректор університету доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, професор Леонід Клименко.

Леонід Павлович подякував усім викладачам і співробітникам університету за щоденну плідну роботу, а студентів – за гарне навчання та особисті досягнення.

Також Леонід Павлович вручив грамоти викладачам, які мають видатні досягнення в науково-дослідній діяльності.

В. о. директора Департаменту освіти і науки Миколаївської ОДА Олена Олександрівна Удовиченко привітала університет з 22 днем народження і вручила почесні грамоти викладачам ЧНУ імені Петра Могили за внесок у розвиток науки та багаторічну плідну діяльність.

Директор Науково-методичного центру Управління освіти Миколаївської міської ради Ольга Володимирівна Тарасова вручила грамоти викладачам за плідні наукові досягнення і внесок в науку.

Вітаємо студентів, викладачів і співробітників університету!

Vivat, ЧНУ, vivat!