2-ий Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

У четвер, 12 листопада 2020 р., відбувся 2-ий Міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embbeded Systems-2020, організатором якого є Чорноморський національний університет імені Петра Могили, зокрема, факультет комп’ютерних наук. До складу міжнародного програмного комітету, а також авторів увійшли представники США, Канади, Німеччини, Іспанії, Італії, Чехії, Польщі, Великої Британії, Мексики, Норвегії, Ізраїля, Румунії, Естонії, а також провідних вищих навчальних закладів України з Києва, Харкова, Львова, Одеси, Тернополя, Дніпра, Вінницi та Миколаєва. Для рецензування надіслано 39 доповідей, серед яких за результатами рецензування відібрано 18, які були представлені на воркшопі. Захід проходив з використанням платформи Google Meet у віртуальному режимі. За час проведення були представлені 2 доповіді від запрошених спікерів: др., проф. Vladik Kreinovich (University of Texas, El Paso, USA) та др., проф. Вячеслава Харченка (Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”); і 18 доповідей на головній сесії. Міжнародний програмний комітет та організаційни комітет висловлюють щиру вдячність усім учасникам вокршопу за плідну співпрацю!