19 грудня – День вічнозелених рослин


Кафедра екології інформує, що напевно, найбільш довгоочікуваним та бажаними грудневим днем для всієї малечі є 19 грудня – День святого Миколая Чудотворця, але мало хто знає, що в цей день також проводять й День вічнозелених рослин.

Ці грудневі заходи у другій декаді місяця проводять щорічно та мають на меті підвищення обізнаності людей про важливість збереження цих рослин.

Вічнозелені рослини зберігають свій зелений колір протягом всього року, незалежно від сезону. Це досить специфічний тип рослин, який має ряд незаперечних переваг перед листопадними рослинами. Вічнозелені дерева та кущі можуть радувати своїм насиченим кольором увесь рік, що дуже важливо для озеленення територій біля будинків, в парках та громадських садах.

Найбільш поширеними вічнозеленими рослинами є хвойні дерева, які є неодмінним атрибутом Різдвяних та Новорічних свят.

Традиція використання хвойних для прикрашання зимових свят є цікавою та налічує багато років, але перед усім потрібно пам’ятати, що захист природи є нашим Конституційним обов’язком.

Тому для прикрашання до зимових свят використовуйте лише хвойні спеціально підготовлені лісогосподарськими підприємствами, а краще помилуватися живими хвойними деревами та кущами в зимових пейзажах на свіжому повітрі!

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …