18 травня в Україні святкують День науки

Кожного року, починаючи з 1997 року, у третю суботу травня відзначається  професійне свято працівників науки України.

Свято встановлено в Україні на підтримку ініціативи відомих вчених та  наукових установ. Щороку до дня науки присуджується п’ять Премій Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій.

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання.

Сьогодні наука, незважаючи на труднощі, завдяки наполегливій праці наших вчених, має сучасні наукові школи та відомі технологічні розробки. Відомо, що високий професіоналізм українських вчених високо цінується в усьому світі.

Сердечно вітаємо всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених-студентів та аспірантів із Днем науки в Україні! Бажаємо належного поцінування вашої праці, втілення інноваційних проектів задля прогресу та розвитку держави!

Щастя, здоров’я, миру та злагоди вам та вашим рідним і близьким.