16 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника


Професія лікаря – одна з найстаріших у світі. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікарів за допомогою та лікуванням. Сучасна охорона здоров’я направлена не лише на лікування хвороб і підтримку здоров’я людини, а й на профілактику та вдосконалення стану кожного.

Рішення щодо святкування Дня медика у третю неділю червня було прийнято Указом Президента України, Л. Кравчуком, у 1994 році. Цього року свято відзначатимуть 16 червня.

У цей день вітають не тільки лікарів, але і таких медичних робітників як медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною.

Згідно з даними Держстату за 2016 рік, в Україні  працює 187 тисяч лікарів та 367 тисяч середнього медичного персоналу: фельдшерів, акушерок, лаборантів тощо.

Примітно, що це не єдине свято медичних працівників. У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день медика, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Медичний інститут, який готує висококваліфікованих медиків. Тож, вітаємо всіх причетних до цього свята та бажаємо натхнення та наснаги в роботі!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету