16 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника


Професія лікаря – одна з найстаріших у світі. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікарів за допомогою та лікуванням. Сучасна охорона здоров’я направлена не лише на лікування хвороб і підтримку здоров’я людини, а й на профілактику та вдосконалення стану кожного.

Рішення щодо святкування Дня медика у третю неділю червня було прийнято Указом Президента України, Л. Кравчуком, у 1994 році. Цього року свято відзначатимуть 16 червня.

У цей день вітають не тільки лікарів, але і таких медичних робітників як медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною.

Згідно з даними Держстату за 2016 рік, в Україні  працює 187 тисяч лікарів та 367 тисяч середнього медичного персоналу: фельдшерів, акушерок, лаборантів тощо.

Примітно, що це не єдине свято медичних працівників. У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день медика, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Медичний інститут, який готує висококваліфікованих медиків. Тож, вітаємо всіх причетних до цього свята та бажаємо натхнення та наснаги в роботі!

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут