16 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника

Професія лікаря – одна з найстаріших у світі. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікарів за допомогою та лікуванням. Сучасна охорона здоров’я направлена не лише на лікування хвороб і підтримку здоров’я людини, а й на профілактику та вдосконалення стану кожного.

Рішення щодо святкування Дня медика у третю неділю червня було прийнято Указом Президента України, Л. Кравчуком, у 1994 році. Цього року свято відзначатимуть 16 червня.

У цей день вітають не тільки лікарів, але і таких медичних робітників як медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною.

Згідно з даними Держстату за 2016 рік, в Україні  працює 187 тисяч лікарів та 367 тисяч середнього медичного персоналу: фельдшерів, акушерок, лаборантів тощо.

Примітно, що це не єдине свято медичних працівників. У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день медика, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Медичний інститут, який готує висококваліфікованих медиків. Тож, вітаємо всіх причетних до цього свята та бажаємо натхнення та наснаги в роботі!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики