16 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника


Професія лікаря – одна з найстаріших у світі. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікарів за допомогою та лікуванням. Сучасна охорона здоров’я направлена не лише на лікування хвороб і підтримку здоров’я людини, а й на профілактику та вдосконалення стану кожного.

Рішення щодо святкування Дня медика у третю неділю червня було прийнято Указом Президента України, Л. Кравчуком, у 1994 році. Цього року свято відзначатимуть 16 червня.

У цей день вітають не тільки лікарів, але і таких медичних робітників як медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною.

Згідно з даними Держстату за 2016 рік, в Україні  працює 187 тисяч лікарів та 367 тисяч середнього медичного персоналу: фельдшерів, акушерок, лаборантів тощо.

Примітно, що це не єдине свято медичних працівників. У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день медика, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Медичний інститут, який готує висококваліфікованих медиків. Тож, вітаємо всіх причетних до цього свята та бажаємо натхнення та наснаги в роботі!

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …