16 червня в Україні відзначатимуть День медичного працівника


Професія лікаря – одна з найстаріших у світі. Кожен з нас хоча б раз у житті звертався до лікарів за допомогою та лікуванням. Сучасна охорона здоров’я направлена не лише на лікування хвороб і підтримку здоров’я людини, а й на профілактику та вдосконалення стану кожного.

Рішення щодо святкування Дня медика у третю неділю червня було прийнято Указом Президента України, Л. Кравчуком, у 1994 році. Цього року свято відзначатимуть 16 червня.

У цей день вітають не тільки лікарів, але і таких медичних робітників як медсестер, фельдшерів, лаборантів, санітарів і всіх, хто пов’язаний з медициною.

Згідно з даними Держстату за 2016 рік, в Україні  працює 187 тисяч лікарів та 367 тисяч середнього медичного персоналу: фельдшерів, акушерок, лаборантів тощо.

Примітно, що це не єдине свято медичних працівників. У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день медика, а 12 травня своє професійне свято відзначають медсестри.

Нагадаємо, що в ЧНУ ім. Петра Могили функціонує Медичний інститут, який готує висококваліфікованих медиків. Тож, вітаємо всіх причетних до цього свята та бажаємо натхнення та наснаги в роботі!

Події та оголошення


липня
20
Запрошуємо стажування в Києві в редакціях провідних медіа

Фундація Суспільність спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння Інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа. Учасники журналістської інтернатури опанують …

червня
30
Триває набір на програму Study Tours to Poland

Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів! Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах. …

липня
1
Запрошуються науково-педагогічні працівники ЗВО до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX in Ukraine) та Академія Української Преси (АУП) запрошують науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти (ЗВО), які здійснюють підготовку педагогічних кадрів, до участі у проекті «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність». Проект виконується за підтримки посольств Великої Британії …