151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Напрям «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології» орієнтований на автоматизовані системи керування технологічними процесами виробництв різних галузей промисловості та високі сучасні технології, здійснення котрих неможливе без інтеграції комп’ютерних технологій як на стадії проектування, так і на стадії експлуатації. У процесі практичних занять студенти закріплюють навички з проектування, монтажу та відлагоджування  мікропроцесорних систем, що надає змоги у подальшому працевлаштуватися практично набудь-якому підприємстві, особливо там, де робота пов’язана з приладами та інформаційними системами.

На базі університету та факультету комп’ютерних наук, зокрема, студенти забезпечуються практикою, у ході якої застосовують здобуті теоретичні знання з фундаментальних інженерних наук (математики, фізики, гідрогазодинаміки, теплотехніки, комп’ютерних технологій та програмування, моделювання процесів за допомогою ЕОМ), професійно-орієнтованих наук (теорії автоматичного керування, метрології, технологічних вимірювань та приладів, технічних засобів автоматизації, архітектури комп’ютерних систем та мереж), наук, пов’язаних з автоматизацією технологічних процесів (проектуванням систем автоматизації), з сучасних методів побудови систем автоматизації (комп’ютерно-інтегровані технології, програмування систем реального часу, WEB – дизайн та комп’ютерна графіка).

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.