151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології

Напрям «Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології» орієнтований на автоматизовані системи керування технологічними процесами виробництв різних галузей промисловості та високі сучасні технології, здійснення котрих неможливе без інтеграції комп’ютерних технологій як на стадії проектування, так і на стадії експлуатації. У процесі практичних занять студенти закріплюють навички з проектування, монтажу та відлагоджування  мікропроцесорних систем, що надає змоги у подальшому працевлаштуватися практично набудь-якому підприємстві, особливо там, де робота пов’язана з приладами та інформаційними системами.

На базі університету та факультету комп’ютерних наук, зокрема, студенти забезпечуються практикою, у ході якої застосовують здобуті теоретичні знання з фундаментальних інженерних наук (математики, фізики, гідрогазодинаміки, теплотехніки, комп’ютерних технологій та програмування, моделювання процесів за допомогою ЕОМ), професійно-орієнтованих наук (теорії автоматичного керування, метрології, технологічних вимірювань та приладів, технічних засобів автоматизації, архітектури комп’ютерних систем та мереж), наук, пов’язаних з автоматизацією технологічних процесів (проектуванням систем автоматизації), з сучасних методів побудови систем автоматизації (комп’ютерно-інтегровані технології, програмування систем реального часу, WEB – дизайн та комп’ютерна графіка).

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.