15 талановитих студентів Могилянки отримали стипендії міського голови та міської ради

16 листопада, на передодні Міжнародного дня студента, в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулась урочиста церемонія вручення стипендій Миколаївського міського голови та міської ради для талановитих студентів.
На відкритті церемонії нагородження виступив мер міста Миколаєва, Александр Сенкевич, який привітав студентів.

«Я бажаю, щоб ви кожного дня самовдосконалювалися та ставали мудрішими, і нехай сьогоднішня премія буде для вас додатковою мотивацією ставати краще!», – зазначив очільник міста.

15 студентів ЧНУ ім. Петра Могили були нагороджені стипендією Миколаївського міського голови та міської ради: Юлія Авраменко, Вячеслав Шпаков, Юлія Каменева, Яна Тараненко, Анастасія Комова, Юлія Басиста, Валентина Чернова, Валентина Штефан, Валерія Хіменець,  Вікторія Батузова, Іван Петренко, Олена Сорочан, Владислав Таланенко, Анастасія Жидкова, Олександр Ємелаєв.

Загалом 80 талановитих студентів Миколаївщині отримали відзнаки, серед яких надали стипендії 48 студентам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації, 15 студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації та 17 студентам професійно-технічних навчальних закладів.

Також студентів привітали депутати міської ради: Федір Панченко, Сергій Мотуз, Анатолій Петров, В’ячеслав Карцев та Лариса Веселовська.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77