15 серпня святкували День незалежності Індії


Вітаємо студентів-медиків ЧНУ ім. Петра Могили з Індії зі святом незалежності їхньої батьківщини!

Щороку 15 серпня в Індії відзначається День незалежності. У цей день в 1947 році вступив в дію Акт Незалежності Індії (Indian Independence Act), і над стінами Червоного форту в Делі першим прем’єр-міністром країни Джавахарлал Неру був піднятий прапор незалежної Індії. Тим самим й ознаменувався новий етап в історії країни: Індії було надано статус домініону в рамках Британської співдружності націй, установчі збори отримали повноваження видавати свої закони, а перший незалежний уряд Індії став до роботи.

Першочерговими завданнями нової державної влади була індіалізація адміністративного апарату та збройних сил, робота з підготовки нової конституції та розробка системи відносин із суб’єктами федерації. А вже в листопаді 1949 року Установчі збори розглянули та схвалили проект конституції Індії. Конституція була введена в дію 26 січня 1950 року, яка проголосила країну суверенною демократичною республікою, а цей день став Днем республіки Індія.

Цей день у країні – вихідний, а готуватися до нього починають заздалегідь. Першим, хто відкриває святкування незалежності, традиційно є перші обличчя країни. Потім відбувається урочисте підняття прапора.

На День незалежності Індії влаштовують видовищні дійства: військовий парад, демонстрація потужної індійської армії, а після цих урочистостей відбувається масове та яскраве святкування. Живі квіти, стрічки, гірлянди, яскраві фарби і національна символіка – цим прикрашають не лише будівлі, а й обличчя та одяг жителів Індії.

Події та оголошення


жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …

жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …