15 серпня святкували День незалежності Індії


Вітаємо студентів-медиків ЧНУ ім. Петра Могили з Індії зі святом незалежності їхньої батьківщини!

Щороку 15 серпня в Індії відзначається День незалежності. У цей день в 1947 році вступив в дію Акт Незалежності Індії (Indian Independence Act), і над стінами Червоного форту в Делі першим прем’єр-міністром країни Джавахарлал Неру був піднятий прапор незалежної Індії. Тим самим й ознаменувався новий етап в історії країни: Індії було надано статус домініону в рамках Британської співдружності націй, установчі збори отримали повноваження видавати свої закони, а перший незалежний уряд Індії став до роботи.

Першочерговими завданнями нової державної влади була індіалізація адміністративного апарату та збройних сил, робота з підготовки нової конституції та розробка системи відносин із суб’єктами федерації. А вже в листопаді 1949 року Установчі збори розглянули та схвалили проект конституції Індії. Конституція була введена в дію 26 січня 1950 року, яка проголосила країну суверенною демократичною республікою, а цей день став Днем республіки Індія.

Цей день у країні – вихідний, а готуватися до нього починають заздалегідь. Першим, хто відкриває святкування незалежності, традиційно є перші обличчя країни. Потім відбувається урочисте підняття прапора.

На День незалежності Індії влаштовують видовищні дійства: військовий парад, демонстрація потужної індійської армії, а після цих урочистостей відбувається масове та яскраве святкування. Живі квіти, стрічки, гірлянди, яскраві фарби і національна символіка – цим прикрашають не лише будівлі, а й обличчя та одяг жителів Індії.

Події та оголошення


серпня
29
Запрошуємо на виставку «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни»

ЧОРНОМОРСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПОЛОНІСТИКИ ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА В ОДЕСІ     Шановні Пані та Панове! Запрошуємо Вас взяти участь у відкритті виставки «Боротьба і Муки. Польські громадяни під час II світової війни», що відбудеться …

серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …