15 років проекту «Україна-Норвегія»

ЧНУ імені Петра Могили – єдиний навчальний заклад Миколаєва, який бере участь у реалізації проекту «Україна – Норвегія»: перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія. Щорічно у межах співпраці з Королівством Норвегія, Університетом NORD (Королівство Норвегія), МБФ “Міжнародний фонд соціальної адаптації” й БО “Конверсія військових кадрів” у ЧНУ імені Петра Могили здійснюється навчання щонайменше 2 груп військовослужбовців.

Так, 21 травня 2018 року відбувся урочистий випуск групи з 36 осіб, які пройшли в ЧНУ ім. Петра Могили курси підвищення кваліфікації за напрямом «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла».

Наступна група у Миколаєві завершує своє навчання у грудні 2018 року.

Також пропонуємо переглянути відеоролик про Міжнародну конференцію «Знання для розбудови Суспільства та Бізнесу. Співробітництво Норвегія – Україна», присвячену 15-річчю проекту.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.