15 років проекту «Україна-Норвегія»

ЧНУ імені Петра Могили – єдиний навчальний заклад Миколаєва, який бере участь у реалізації проекту «Україна – Норвегія»: перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їхніх сімей в Україні.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Королівства Норвегія. Щорічно у межах співпраці з Королівством Норвегія, Університетом NORD (Королівство Норвегія), МБФ “Міжнародний фонд соціальної адаптації” й БО “Конверсія військових кадрів” у ЧНУ імені Петра Могили здійснюється навчання щонайменше 2 груп військовослужбовців.

Так, 21 травня 2018 року відбувся урочистий випуск групи з 36 осіб, які пройшли в ЧНУ ім. Петра Могили курси підвищення кваліфікації за напрямом «Практичний Веб-дизайн: проектування, створення та супроводження Веб-вузла».

Наступна група у Миколаєві завершує своє навчання у грудні 2018 року.

Також пропонуємо переглянути відеоролик про Міжнародну конференцію «Знання для розбудови Суспільства та Бізнесу. Співробітництво Норвегія – Україна», присвячену 15-річчю проекту.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.