14 лютого Могилянка відсвяткувала День усіх закоханих


Зранку в холі головного корпусу організували тематичну зону, де усі охочі фотографувалися та приймали участь у конкурсах. Тематика конкурсів, звичайно, була про кохання.

Самотнім студентам пропонували спробувати знайти своє кохання: хлопці отримували одну половину валентинки, а дівчата іншу, які потім об’єднували та створювали пари. Крім цього, проводили конкурс на краще побажання до Дня усіх закоханих.

Пізніше святкування продовжилося в актовій залі, і розпочалося з привітання ректора університету Леоніда Клименка, який сказав багато гарних слів про кохання та почуття, розповів цікаві історії зі свого студентського життя.

Святкування організував Культурно-мистецький центр на чолі з режисером Л. П. Древіною. Здебільшого виступали артисти, що майже вперше виходили на сцену – студенти 1-2 курсів, а також іноземні студенти-медики. Окрім того для виступу були запрошені переможці фестивалю «Зірки Причорномор’я».

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …