14 лютого Могилянка відсвяткувала День усіх закоханих


Зранку в холі головного корпусу організували тематичну зону, де усі охочі фотографувалися та приймали участь у конкурсах. Тематика конкурсів, звичайно, була про кохання.

Самотнім студентам пропонували спробувати знайти своє кохання: хлопці отримували одну половину валентинки, а дівчата іншу, які потім об’єднували та створювали пари. Крім цього, проводили конкурс на краще побажання до Дня усіх закоханих.

Пізніше святкування продовжилося в актовій залі, і розпочалося з привітання ректора університету Леоніда Клименка, який сказав багато гарних слів про кохання та почуття, розповів цікаві історії зі свого студентського життя.

Святкування організував Культурно-мистецький центр на чолі з режисером Л. П. Древіною. Здебільшого виступали артисти, що майже вперше виходили на сцену – студенти 1-2 курсів, а також іноземні студенти-медики. Окрім того для виступу були запрошені переможці фестивалю «Зірки Причорномор’я».

Події та оголошення


травня
23
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
18
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.