14 лютого Могилянка відсвяткувала День усіх закоханих


Зранку в холі головного корпусу організували тематичну зону, де усі охочі фотографувалися та приймали участь у конкурсах. Тематика конкурсів, звичайно, була про кохання.

Самотнім студентам пропонували спробувати знайти своє кохання: хлопці отримували одну половину валентинки, а дівчата іншу, які потім об’єднували та створювали пари. Крім цього, проводили конкурс на краще побажання до Дня усіх закоханих.

Пізніше святкування продовжилося в актовій залі, і розпочалося з привітання ректора університету Леоніда Клименка, який сказав багато гарних слів про кохання та почуття, розповів цікаві історії зі свого студентського життя.

Святкування організував Культурно-мистецький центр на чолі з режисером Л. П. Древіною. Здебільшого виступали артисти, що майже вперше виходили на сцену – студенти 1-2 курсів, а також іноземні студенти-медики. Окрім того для виступу були запрошені переможці фестивалю «Зірки Причорномор’я».

Події та оголошення


вересня
17
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

вересня
13
Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.  

вересня
15
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …