14 лютого Могилянка відсвяткувала День усіх закоханих


Зранку в холі головного корпусу організували тематичну зону, де усі охочі фотографувалися та приймали участь у конкурсах. Тематика конкурсів, звичайно, була про кохання.

Самотнім студентам пропонували спробувати знайти своє кохання: хлопці отримували одну половину валентинки, а дівчата іншу, які потім об’єднували та створювали пари. Крім цього, проводили конкурс на краще побажання до Дня усіх закоханих.

Пізніше святкування продовжилося в актовій залі, і розпочалося з привітання ректора університету Леоніда Клименка, який сказав багато гарних слів про кохання та почуття, розповів цікаві історії зі свого студентського життя.

Святкування організував Культурно-мистецький центр на чолі з режисером Л. П. Древіною. Здебільшого виступали артисти, що майже вперше виходили на сцену – студенти 1-2 курсів, а також іноземні студенти-медики. Окрім того для виступу були запрошені переможці фестивалю «Зірки Причорномор’я».

Події та оголошення


березня
21
Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

березня
21
Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

березня
26
Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.