14 лютого Могилянка відсвяткувала День усіх закоханих


Зранку в холі головного корпусу організували тематичну зону, де усі охочі фотографувалися та приймали участь у конкурсах. Тематика конкурсів, звичайно, була про кохання.

Самотнім студентам пропонували спробувати знайти своє кохання: хлопці отримували одну половину валентинки, а дівчата іншу, які потім об’єднували та створювали пари. Крім цього, проводили конкурс на краще побажання до Дня усіх закоханих.

Пізніше святкування продовжилося в актовій залі, і розпочалося з привітання ректора університету Леоніда Клименка, який сказав багато гарних слів про кохання та почуття, розповів цікаві історії зі свого студентського життя.

Святкування організував Культурно-мистецький центр на чолі з режисером Л. П. Древіною. Здебільшого виступали артисти, що майже вперше виходили на сцену – студенти 1-2 курсів, а також іноземні студенти-медики. Окрім того для виступу були запрошені переможці фестивалю «Зірки Причорномор’я».

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).