14 лютого – Міжнародний день дарування книг

Шановні колеги!

14 лютого – свято закоханих, День святого Валентина, а з 2012 року – це також Міжнародний день дарування книг.

Ідею створення свята Міжнародного дня дарування книг підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? Адже це крутий спосіб поділитися любов’ю та взяти участь у добрій справі!

Наша університетська бібліотека отримує подарунки майже щотижня, але цей день – особливий. Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, членам родини.

Тож, 14 лютого чекаємо Вас в будь-якому приміщенні бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77