121 Інженерія програмного забезпечення

Напрям підготовки «Інженерія програмного забезпечення» є одним з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці, оскільки він готує програмістів! На сьогодні програмісти є найбільш затребуваними спеціалістами, середня зарплата яких складає 1500-2000 доларів США. Фахівці з інженерії програмного забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. П.Могили забезпечує студентів не лише фундаментальною теоретичною, але й практичною базою підготовки, яка включає набуття досвіду у Global Logic, IntroLab Systems, CamoIT, Інтертелеком, TemplateMonster, ПП «Єфіско», ТОВ «Біплекс», з-д «Океан», ПП «Електро-Еко», «Приват Банк», освітні заклади різного рівня акредитації, зокрема ЧНУ ім. Петра Могили та багато інших компаній та установ.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.