121 Інженерія програмного забезпечення

Напрям підготовки «Інженерія програмного забезпечення» є одним з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці, оскільки він готує програмістів! На сьогодні програмісти є найбільш затребуваними спеціалістами, середня зарплата яких складає 1500-2000 доларів США. Фахівці з інженерії програмного забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. П.Могили забезпечує студентів не лише фундаментальною теоретичною, але й практичною базою підготовки, яка включає набуття досвіду у Global Logic, IntroLab Systems, CamoIT, Інтертелеком, TemplateMonster, ПП «Єфіско», ТОВ «Біплекс», з-д «Океан», ПП «Електро-Еко», «Приват Банк», освітні заклади різного рівня акредитації, зокрема ЧНУ ім. Петра Могили та багато інших компаній та установ.