121 Інженерія програмного забезпечення

Напрям підготовки «Інженерія програмного забезпечення» є одним з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці, оскільки він готує програмістів! На сьогодні програмісти є найбільш затребуваними спеціалістами, середня зарплата яких складає 1500-2000 доларів США. Фахівці з інженерії програмного забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. П.Могили забезпечує студентів не лише фундаментальною теоретичною, але й практичною базою підготовки, яка включає набуття досвіду у Global Logic, IntroLab Systems, CamoIT, Інтертелеком, TemplateMonster, ПП «Єфіско», ТОВ «Біплекс», з-д «Океан», ПП «Електро-Еко», «Приват Банк», освітні заклади різного рівня акредитації, зокрема ЧНУ ім. Петра Могили та багато інших компаній та установ.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.