121 Інженерія програмного забезпечення

Напрям підготовки «Інженерія програмного забезпечення» є одним з найбільш актуальних на ринку ІТ-праці, оскільки він готує програмістів! На сьогодні програмісти є найбільш затребуваними спеціалістами, середня зарплата яких складає 1500-2000 доларів США. Фахівці з інженерії програмного забезпечення – висококласні розробники програмного забезпечення для комп’ютерних систем і телекомунікаційних мереж. Випускники працюють на посадах: технік з системного адміністрування; інженер з комп’ютерних систем; прикладний та системний програміст; аналітик операційного та прикладного ПЗ та інші.

Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. П.Могили забезпечує студентів не лише фундаментальною теоретичною, але й практичною базою підготовки, яка включає набуття досвіду у Global Logic, IntroLab Systems, CamoIT, Інтертелеком, TemplateMonster, ПП «Єфіско», ТОВ «Біплекс», з-д «Океан», ПП «Електро-Еко», «Приват Банк», освітні заклади різного рівня акредитації, зокрема ЧНУ ім. Петра Могили та багато інших компаній та установ.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).