11-й корпус та майбутня клініка: коротко про те, як «Могилянка» розбудовує Миколаїв, всупереч діям місцевих депутатів


Чорноморський національний університет ім. Петра Могили – один із кращих навчальних закладів Півдня України. Щороку у нас зростає кількість студентів, які навчаються за різними напрямками та спеціальностями – від медичних і комп’ютерних наук до філології та публічного адміністрування.

За 22 роки миколаївська «Могилянка» випустила десятки тисяч студентів. Але окрім виховання талановитої молоді університет завжди прагнув створити гідні умови для викладання, які максимально відповідатимуть стандартам якісної освіти.

Сьогодні на базі університету функціонує низка навчальних корпусів, водно-спортивна станція з полем для міні-футболу, телестудія тощо. Щодня у цих приміщеннях отримують знання тисячі студентів, сотні викладачів мають гарне місце для роботи і самореалізації.

Проте так було не завжди. Із 1996 року місцева влада віддавала в оренду «Могилянці» напівзруйновані приміщення, які відновлювалися власними силами університету. Наприклад, територія сучасної водно-спортивної станції ще не так давно служила прихистком для наркоманів та злочинців, а сьогодні там тренуються кращі миколаївські студенти пліч-о-пліч з чемпіонами України.

Нещодавно виникла колізія з приміщенням 11-го навчального корпусу «Могилянки» – депутати міської ради не захотіли продовжувати університету оренду будівлі. Саме тієї будівлі, яка декілька років тому стояла вщент зруйнована; саме тієї будівлі, яку «Могилянка» за короткий термін привела до ладу і сьогодні там навчаються студенти на базі потужного Інституту філології. Чому депутати відмовили «Могилянці» в оренді – питання, на яке немає раціональної відповіді.

Майже два роки наш університет намагається отримати від місцевої влади недобудовану будівлю за адресою: вул. 3 Слобідська, 49/10, щоб відкрити там сучасну клініку – місце, де будуть працювати професори-медики разом із студентами, і де зможе пройти якісне лікування кожен мешканець міста, області та всієї країни. Однак з невідомих причин миколаївські депутати не хочуть віддавати недобудову «Могилянці»…

Передача будівлі для створення клініки – стратегічне завдання і для університету, і для всього Миколаєва. ЧНУ ім. Петра Могили не покладаючи рук буде працювати задля вирішення цієї проблеми. Але також закликаємо усіх небайдужих городян звернутись до депутатів, які представляють Ваші інтереси у Миколаївській міській раді: нехай кожен обранець народу знає, що миколаївці – за розвиток медицини у місті!

Події та оголошення


вересня
17
Арт-майстерня “АКВАГРИМ” розпочинає зустрічі та запрошує на творчо-психологічні заняття студентів усіх курсів

Коли: 17 вересня о 15:30 Де: аудиторія 4-107 ( Центр соціально-психологічної підтримки) Арт-майстерня “АКВАГРИМ” розпочинає зустрічі та запрошує на творчо-психологічні заняття студентів усіх курсів! Головна мета арт-майстерні полягає в гармонізації психічного стану через розвиток здатності до самовираження і самопізнання. Цінність …

жовтня
7
День відкритих дверей ЧНУ імені Петра Могили

Дата: 7 жовтня 2018 року Час: 10.00-14.00 У програмі: виступ ректора Клименка Л. П про сьогодення і перспективи розвитку університету; про умови вступу на навчання за програмами підготовки бакалавра та магістра на основі ПЗСО, ОКР молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра/магістра; …

вересня
25
Bебінари українською мовою Web of Science і інших ресурсів компанії Clarivate Analytics

Шановні колеги! Пропонуємо Вам серію вебінарів українською, для опанування  Web of Science і інших  ресурсів компанії Clarivate Analytics. На сьогодні 72 українські видання індексуються у Web of Science Core Collection 15 з них мають імпакт фактор, інші індексуються в ESCI. На жаль,  кілька українських видань нещодавно було виключено з ESCI за грубі порушення редакторських …