10 локацій, 15 завдань, креативні викладачі та кмітливі студенти, або квест «Перші дні життя у ФЕН»

13 вересня у ЧНУ імені Петра Могили пройшов квест  «Перші дні життя у ФЕН» для студенів факультету економічних наук. Запланований  маршрут дав можливість учасникам  квесту  познайомитись зі структурними підрозділами університету, історичними та популярними серед студентів місцями.

«Захід, проведений  факультетом економічних наук, спрямований на покращення адаптації та зміцнення комунікації між студентами та викладачами. Такий спосіб знайомства з університетом допомагає студентам проявити свої здібності: креативність, активність та, звичайно, швидкість. До участі у квесті, який розробили заступник декана факультету економічних наук Наталія Руденко та викладач кафедри обліку та аудиту Вікторія Бєлікова, долучилось 4 команди першокурсників економічного факультету», − розповіла про захід декан факультету Олена Філімонова.

Під час проходження маршруту студенти-першокурсники зі своїми  старшими колегами працювали з ребусами та економічними термінами, присідали у спортзалі в обмін на правильну відповідь, розповідали про свій вік без слів,  шукали «білий дім» та співали.

Переможців і всіх учасників з вдалим дебютом щиро привітали  декан факультету, викладачі та куратори. Після оголошення результатів учасники квесту мали змогу поспілкуватися зі своїм деканом та розповісти про перші дні навчання у миколаївській «Могилянці» під час чаювання.