10 корисних порад для студентів


Аби навчання було плідним, воно не має викликати надто великих труднощів. Існує безліч методів, що можуть полегшити життя в університеті, але ми представимо декілька найпростіших, які дозволять підвищити рівень продуктивності, фокусування та концентрації. Варто зазначити, що не для кожного методи будуть дієвими, але сподіваємося, що все-таки комусь стануть у пригоді.

  • Жуйте жуйку!

Це допоможе стимулювати роботу мозку й на відмінну від кофеїну, жування не має побічних ефектів. Однак є мінус – вона не довго працює, саме тому, краще залишити цей спосіб про всяк випадок.

  • Контролюйте фокусування!

Усі ми знаємо, що найгіршим ворогом є ми самі. Заблокуйте соцмережі та інші непотрібні сайти з месенджерами, аби не втратити фокус на навчання. В інтернеті є безліч додатків, що допоможуть з цим.

  • Користуйтесь навчальними додатками!

Коли техніка стала невіддільною частиною життя, треба отримати від неї максимум користі. Можна почати користуватись одним або двома додатками для студентів, що найліпше відповідають саме вашим потребам.

  • Робіть нотатки!

Попри те, що смартфони та комп’ютери стали нашими помічниками, краще власноруч робити нотатки. Адже згідно з дослідженнями, саме записування чогось від руки  сприяє кращому запам’ятовуванню.

  • Їжте!

При підготовці до пар не забувайте про їжу. Важливо споживати не лише смачну, а й поживну та корисну їжу. Це позитивно вплине на роботу мозку.

  • Не забувайте про сон!

Знову ж не можна нехтувати потребами організму, адже нестача чогось негативно впливає на мозкову діяльність. Якщо казати про сон, то він впливає на когнітивні функції.

  • Слухайте музику!

Важливо розуміти, що музику треба підбирати правильно, адже від цього залежить мотивація та рівень концентрації. Краще у пошуку ввести «музика для розуму».

  • Увімкніть світло!

Саме світло допомагає фокусуватись та впливає на візуальну ясність та психологічні реакції. Однак воно має бути м’яким та природнім, в іншому випадку буде лише шкода.

  • Змінюйте локації навчання!

Згідно з дослідженнями результативність навчання підвищиться, якщо з часом змінювати локацію. Адже це допоможе швидше адаптуватись до нових умов під час іспиту.

  • Навчайте когось!

Коли ви комусь пояснюєте матеріал, то починаєте розуміти його краще. Крім того, викладання також покаже на скільки ви знаєте той чи той предмет.

Проте, найголовніша порада для студентів усіх часів – проводьте більше часу на свіжому повітрі, займайтесь спортом та просто насолоджуйтесь життям!

Події та оголошення


веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …

вересня
27
Оголошено триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів

Миколаївський центр журналістських розслідувань оголошує набір на триденний тренінг-інтенсив «Час розслідувати» для журналістів з Миколаївської та Одеської областей. Дата та місце проведення: 11-13 жовтня, місто Миколаїв. Протягом тренінгу учасники опанують методологію проведення журналістських розслідувань, навчаться працювати з базами даних та он-лайн інструментами зі …