10 грудня – Міжнародний день прав людини


10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day).

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Ця подія стала поштовхом для впровадження Міжнародного дня прав людини. І вже в 1950 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), у якій 10 грудня проголошено Міжнародним днем прав людини.

Метою цього дня є привернення уваги людей зі всього світу до Загальної декларації прав людини як одного з найважливіших документів світової спільноти, а також до прав та обов’язків кожного. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили на честь Міжнародного дня прав людини запросили представників поліції. Темою зустрічі були питання про можливості правоохоронних органів щодо захисту прав людини, про відповідальність громадян. А також під час розмови поліцейські пояснили, які є важелі у поліції щодо відповідальності і захисту прав людини та що таке поліцейське піклування.

Після лекції Невойт Тетяна Вікторівна, психолог, консультант Центру соціально-психологічної підтримки, провела правову вікторину, під час якої визначили, наскільки студенти обізнані у сфері прав та обов’язків громадян.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …