10 грудня – Міжнародний день прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day).

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Ця подія стала поштовхом для впровадження Міжнародного дня прав людини. І вже в 1950 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), у якій 10 грудня проголошено Міжнародним днем прав людини.

Метою цього дня є привернення уваги людей зі всього світу до Загальної декларації прав людини як одного з найважливіших документів світової спільноти, а також до прав та обов’язків кожного. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили на честь Міжнародного дня прав людини запросили представників поліції. Темою зустрічі були питання про можливості правоохоронних органів щодо захисту прав людини, про відповідальність громадян. А також під час розмови поліцейські пояснили, які є важелі у поліції щодо відповідальності і захисту прав людини та що таке поліцейське піклування.

Після лекції Невойт Тетяна Вікторівна, психолог, консультант Центру соціально-психологічної підтримки, провела правову вікторину, під час якої визначили, наскільки студенти обізнані у сфері прав та обов’язків громадян.

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.