10 грудня – Міжнародний день прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day).

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Ця подія стала поштовхом для впровадження Міжнародного дня прав людини. І вже в 1950 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), у якій 10 грудня проголошено Міжнародним днем прав людини.

Метою цього дня є привернення уваги людей зі всього світу до Загальної декларації прав людини як одного з найважливіших документів світової спільноти, а також до прав та обов’язків кожного. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили на честь Міжнародного дня прав людини запросили представників поліції. Темою зустрічі були питання про можливості правоохоронних органів щодо захисту прав людини, про відповідальність громадян. А також під час розмови поліцейські пояснили, які є важелі у поліції щодо відповідальності і захисту прав людини та що таке поліцейське піклування.

Після лекції Невойт Тетяна Вікторівна, психолог, консультант Центру соціально-психологічної підтримки, провела правову вікторину, під час якої визначили, наскільки студенти обізнані у сфері прав та обов’язків громадян.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.