10 грудня – Міжнародний день прав людини


10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини (Human Rights Day).

10 грудня 1948 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Ця подія стала поштовхом для впровадження Міжнародного дня прав людини. І вже в 1950 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 423 (V), у якій 10 грудня проголошено Міжнародним днем прав людини.

Метою цього дня є привернення уваги людей зі всього світу до Загальної декларації прав людини як одного з найважливіших документів світової спільноти, а також до прав та обов’язків кожного. Загальна декларація прав людини включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав.

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ імені Петра Могили на честь Міжнародного дня прав людини запросили представників поліції. Темою зустрічі були питання про можливості правоохоронних органів щодо захисту прав людини, про відповідальність громадян. А також під час розмови поліцейські пояснили, які є важелі у поліції щодо відповідальності і захисту прав людини та що таке поліцейське піклування.

Після лекції Невойт Тетяна Вікторівна, психолог, консультант Центру соціально-психологічної підтримки, провела правову вікторину, під час якої визначили, наскільки студенти обізнані у сфері прав та обов’язків громадян.

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …