10 додатків, які полегшать навчання в університеті

Зараз у багатьох студентів є смартфони, які вони використовують повсякчас. При цьому кожен знає про негативний вплив техніки на навчання й не тільки. Тож аби телефон приносив максимум користі, можна завантажити різні додатки. Але які саме? Пропонуємо список найкращих, які зроблять ваші студентські роки максимально продуктивними та полегшать навчання в університеті.

іStudiez lite student planner

Допоможе тримати все під контролем. Тут можна зберігати розклад, завдання та оцінки. І найкраща частина – додаток можна синхронізувати з іншими календарями на телефоні, наприклад, гул-календарем.

Trello

Крім основних функцій, допомагає планувати групові проекти чи роботи, створюючи простір зі спільними задачами, а також обговорювати деталі, ставити дедлайни виконання та слідкувати за прогресом. Також ви можете синхронізувати Trelloз іншими додатками.

Any.do

Особливістю є синхронізація всіх задач з  іншими пристроями, а також голосове керування. Крім того, можна виставляти пріоритети, позначати завершені задачі та виводити список задач на головний екран вашого пристрою.

Documents To Go

Часто буває, що влучні ідеї приходять десь в транспорті або коли не має під рукою планшету чи комп’ютера. Це не проблема з Documents To Go, адже цей додаток дає можливість створювати, редагувати та передивлятися документи, таблиці та презентації де завгодно.

Simplemind

Можна створювати блок-схеми, записувати всі ідеї в одному місці та покращити продуктивність. Блок-схеми дають можливість візуалізувати та пов’язувати думки, додавати посилання, ділитися з друзями.

Mint.com

Якщо у вас є проблеми з витратами або ви не завжди можете на всі 100 розрахувати гроші, цей додаток саме для вас. Він не дасть вашим грошам безслідно зникнути. Завдяки Mint.com ви зможете контролювати ваші витрати та аналізувати на що ви витрачаєте найбільше.

EasyBib

При написанні есе один з найбільш неприємних видів робіт – оформлення бібліографії, списку використаних джерел. Додаток допоможе з цим: просто введіть назву джерела та отримайте правильно оформлене цитування. Але пам’ятайте, що ви все одно маєте знати MLA чи APA стиль для правильного формулювання.

Quizlet Go

Паперові картки залишаються в минулому з цим додатком. Ви можете використовувати картки, що вже є в додатку або створити власні. Тут є безліч тем – від речення дня німецькою до структури серця та кодів аеропортів.

SelfControl або AppBlock

Якщо ви один з тих студентів, який дуже легко відволікається на соціальні мережі та якому складно зосередитися – цей додаток саме для вас. Блокує певні вебсайти на вашому пристрої на необхідний час.

iTunes U

Цей додаток виявиться дуже корисним, якщо ви маєте техніку Apple. Він надає безкоштовний доступ до різних освітніх курсів з провідних університетів. Ви можете слухати курси з MIT, Єлю, Кембріджу та інших університетів світу.