076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Процес підготовки фахівців на факультеті економічних наук передбачає наявність широкої бази практики, де студенти проходять стажування; серед наших партнерів – ТОВ СП «Нібулон», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «ОТП банк», ПАТ «Укрсиббанк», ТОВ «Чиста вода», ПП «Ділова спілка», СК «Провідна». Випускники економічного факультету успішно працюють не лише на самих перспективних підприємствах України, але й спромоглися реалізували себе в Світовому банку, GFK, E&Y (Ernst&Young), Mercuria Energy Trading SA, Orexim Trading Ltd, Swissquote та в інших зарубіжних корпораціях і установах.

Студенти, які обирають спеціальність «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» на навчаються на факультеті економічних наук ЧНУ ім. П.Могили, зможуть реалізувати себе в різних сферах економічної діяльності та обіймати посади, пов’язані з підприємництвом: керівник підприємства за видами економічної діяльності, організацій з надання послуг (консалтингової, страхової, рекламної тощо); керівник агентства: страхового, нерухомості, рекламного тощо; керівник підприємства сфери послуг; директор підприємства у сфері охорони здоров’я, освіти, культури. Окрім того їх компетентність у питаннях торгівлі дозволить їм працювати керівниками торговельних фірм; керівниками магазинів; комерсантами; менеджерами у роздрібній та оптовій торгівлі. Випускникам будуть доступні посади, що пов’язані з біржовою діяльністю: фахівець з біржової торгівлі, брокер, дилер; фахівець із біржових операцій; аукціоніст (ліцитатор); торговельний брокер (маклер).