073 Менеджмент (Якість, стандартизація та сертифікація)

Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки  забезпечує при Навчально-науковому інституті післядипломної освіти забезпечує своїх студентів широкою базою практики, виходячи з того, що промисловість Миколаївської області представлена 1180 підприємствами та організаціями, всі вони потребують фахівців з управління якістю. Потреба у фахівцях за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» у Миколаївському регіоні становить близько 120 осіб, із них 89 осіб підтверджено листом Миколаївського обласного центру зайнятості № 04-916/10/0/18-14 від 14.04.2014 р., близько 30 осіб – замовленнями підприємств регіону. Існує потреба в кадрах, що мають рівень «Магістр», які здатні здійснювати системний і стратегічний аналіз управління діяльності організації (підприємства, установи), впроваджувати на них сертифіковані системи управління навколишнім середовищем, прогнозувати та будувати сценарії розвитку організації (підприємства, установи), оптимізувати процеси з підвищення якості вироблених товарів та наданих послуг, якості втіленої системи екологічного менеджменту тощо. Такі фахівці зможуть працювати керівниками установ (структурних підрозділів) із якості, стандартизації та сертифікації, експертами-консультантами із питань якості та безпечної організації виробництва, консультантами з організації екологічно якісного та безпечного підприємництва, науковими співробітниками, фахівцями-аналітиками з дослідження систем управління якістю тощо.

Це – майбутні керівники організацій (підприємств, установ) новітньої формації, які орієнтовані не лише на міжнародні та європейські стандарти якості продукції та послуг, а також ті, які матимуть європейські орієнтири щодо необхідності впровадження в організації (підприємстві, установі) якісної системи керування навколишнім середовищем відповідно до найбільш значної міжнародної природоохоронної ініціативи – стандартів ISO серії 14000, запровадження екологічно безпечних та екологічно чистих технологій, а також системи управління гігієною і безпекою праці за OHSAS 18001.

Випускники, які закінчили магістратуру, можуть працювати:

• керівником установи (структурного підрозділу) з якості, стандартизації та сертифікації;
  • менеджером з розробки і впровадження на підприємствах систем управління за міжнародними стандартами;
  • в регіональних центрах стандартизації, метрології та сертифікації;
  • у випробувальних лабораторіях;
  • у Держінспекції України з питань захисту прав споживачів;
  • експертами у Держінспекції з контролю якості;
  • експертами-аудиторами з сертифікації;
  • науковими співробітниками та викладачами в навчальних закладах.

Студенти, які навчаються за напрямком: 07 «Управління та адміністрування» спеціальності:  073 «Менеджмент» спеціалізації: «Якість, стандартизація та сертифікація» мають змогу проходити практику на наступних підприємствах:

• ДП «Миколаївстандартметрологія»;
  • ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго»;
  • ТОВ СП «НІБУЛОН»;
  • ТОВ «Тур-Експрес»;
  • ТОВ «ЛЕНДАР»;
  • ТОВ «Техніка та технології»;
  • ТОВ «Авіатор»;
  • ТОВ ВКФ «СПОРТСЕРВІС І К»;
  • ТОВ «Комплексний медичний центр»;
  • ПАТ «Завод Екватор»;
  • Миколаївський обласний онкодиспансер;
  • ПАТ «Баштанський сирзавод»;
  • ТОВ «Дикий Сад-ЛТД»;
  • ГП НПКГ «Зоря»-«Машпроект»;
  • ТОВ СП «Нібулон»;
  • ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»;
  • ТОВ «Сандора».

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.