073 Менеджмент (Якість, стандартизація та сертифікація)

Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки  забезпечує при Навчально-науковому інституті післядипломної освіти забезпечує своїх студентів широкою базою практики, виходячи з того, що промисловість Миколаївської області представлена 1180 підприємствами та організаціями, всі вони потребують фахівців з управління якістю. Потреба у фахівцях за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» у Миколаївському регіоні становить близько 120 осіб, із них 89 осіб підтверджено листом Миколаївського обласного центру зайнятості № 04-916/10/0/18-14 від 14.04.2014 р., близько 30 осіб – замовленнями підприємств регіону. Існує потреба в кадрах, що мають рівень «Магістр», які здатні здійснювати системний і стратегічний аналіз управління діяльності організації (підприємства, установи), впроваджувати на них сертифіковані системи управління навколишнім середовищем, прогнозувати та будувати сценарії розвитку організації (підприємства, установи), оптимізувати процеси з підвищення якості вироблених товарів та наданих послуг, якості втіленої системи екологічного менеджменту тощо. Такі фахівці зможуть працювати керівниками установ (структурних підрозділів) із якості, стандартизації та сертифікації, експертами-консультантами із питань якості та безпечної організації виробництва, консультантами з організації екологічно якісного та безпечного підприємництва, науковими співробітниками, фахівцями-аналітиками з дослідження систем управління якістю тощо.

Це – майбутні керівники організацій (підприємств, установ) новітньої формації, які орієнтовані не лише на міжнародні та європейські стандарти якості продукції та послуг, а також ті, які матимуть європейські орієнтири щодо необхідності впровадження в організації (підприємстві, установі) якісної системи керування навколишнім середовищем відповідно до найбільш значної міжнародної природоохоронної ініціативи – стандартів ISO серії 14000, запровадження екологічно безпечних та екологічно чистих технологій, а також системи управління гігієною і безпекою праці за OHSAS 18001.

Випускники, які закінчили магістратуру, можуть працювати:

• керівником установи (структурного підрозділу) з якості, стандартизації та сертифікації;
  • менеджером з розробки і впровадження на підприємствах систем управління за міжнародними стандартами;
  • в регіональних центрах стандартизації, метрології та сертифікації;
  • у випробувальних лабораторіях;
  • у Держінспекції України з питань захисту прав споживачів;
  • експертами у Держінспекції з контролю якості;
  • експертами-аудиторами з сертифікації;
  • науковими співробітниками та викладачами в навчальних закладах.

Студенти, які навчаються за напрямком: 07 «Управління та адміністрування» спеціальності:  073 «Менеджмент» спеціалізації: «Якість, стандартизація та сертифікація» мають змогу проходити практику на наступних підприємствах:

• ДП «Миколаївстандартметрологія»;
  • ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго»;
  • ТОВ СП «НІБУЛОН»;
  • ТОВ «Тур-Експрес»;
  • ТОВ «ЛЕНДАР»;
  • ТОВ «Техніка та технології»;
  • ТОВ «Авіатор»;
  • ТОВ ВКФ «СПОРТСЕРВІС І К»;
  • ТОВ «Комплексний медичний центр»;
  • ПАТ «Завод Екватор»;
  • Миколаївський обласний онкодиспансер;
  • ПАТ «Баштанський сирзавод»;
  • ТОВ «Дикий Сад-ЛТД»;
  • ГП НПКГ «Зоря»-«Машпроект»;
  • ТОВ СП «Нібулон»;
  • ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»;
  • ТОВ «Сандора».

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.