073 Менеджмент (Якість, стандартизація та сертифікація)

Кафедра якості, стандартизації і техногенно-екологічної безпеки  забезпечує при Навчально-науковому інституті післядипломної освіти забезпечує своїх студентів широкою базою практики, виходячи з того, що промисловість Миколаївської області представлена 1180 підприємствами та організаціями, всі вони потребують фахівців з управління якістю. Потреба у фахівцях за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація» у Миколаївському регіоні становить близько 120 осіб, із них 89 осіб підтверджено листом Миколаївського обласного центру зайнятості № 04-916/10/0/18-14 від 14.04.2014 р., близько 30 осіб – замовленнями підприємств регіону. Існує потреба в кадрах, що мають рівень «Магістр», які здатні здійснювати системний і стратегічний аналіз управління діяльності організації (підприємства, установи), впроваджувати на них сертифіковані системи управління навколишнім середовищем, прогнозувати та будувати сценарії розвитку організації (підприємства, установи), оптимізувати процеси з підвищення якості вироблених товарів та наданих послуг, якості втіленої системи екологічного менеджменту тощо. Такі фахівці зможуть працювати керівниками установ (структурних підрозділів) із якості, стандартизації та сертифікації, експертами-консультантами із питань якості та безпечної організації виробництва, консультантами з організації екологічно якісного та безпечного підприємництва, науковими співробітниками, фахівцями-аналітиками з дослідження систем управління якістю тощо.

Це – майбутні керівники організацій (підприємств, установ) новітньої формації, які орієнтовані не лише на міжнародні та європейські стандарти якості продукції та послуг, а також ті, які матимуть європейські орієнтири щодо необхідності впровадження в організації (підприємстві, установі) якісної системи керування навколишнім середовищем відповідно до найбільш значної міжнародної природоохоронної ініціативи – стандартів ISO серії 14000, запровадження екологічно безпечних та екологічно чистих технологій, а також системи управління гігієною і безпекою праці за OHSAS 18001.

Випускники, які закінчили магістратуру, можуть працювати:

• керівником установи (структурного підрозділу) з якості, стандартизації та сертифікації;
  • менеджером з розробки і впровадження на підприємствах систем управління за міжнародними стандартами;
  • в регіональних центрах стандартизації, метрології та сертифікації;
  • у випробувальних лабораторіях;
  • у Держінспекції України з питань захисту прав споживачів;
  • експертами у Держінспекції з контролю якості;
  • експертами-аудиторами з сертифікації;
  • науковими співробітниками та викладачами в навчальних закладах.

Студенти, які навчаються за напрямком: 07 «Управління та адміністрування» спеціальності:  073 «Менеджмент» спеціалізації: «Якість, стандартизація та сертифікація» мають змогу проходити практику на наступних підприємствах:

• ДП «Миколаївстандартметрологія»;
  • ДП «Національна енергетична компанія «Укренерго»;
  • ТОВ СП «НІБУЛОН»;
  • ТОВ «Тур-Експрес»;
  • ТОВ «ЛЕНДАР»;
  • ТОВ «Техніка та технології»;
  • ТОВ «Авіатор»;
  • ТОВ ВКФ «СПОРТСЕРВІС І К»;
  • ТОВ «Комплексний медичний центр»;
  • ПАТ «Завод Екватор»;
  • Миколаївський обласний онкодиспансер;
  • ПАТ «Баштанський сирзавод»;
  • ТОВ «Дикий Сад-ЛТД»;
  • ГП НПКГ «Зоря»-«Машпроект»;
  • ТОВ СП «Нібулон»;
  • ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»;
  • ТОВ «Сандора».

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.