072 Фінанси, банківська справа і страхування

Процес підготовки фахівців на факультеті економічних наук передбачає наявність широкої бази практики, де студенти проходять стажування; серед наших партнерів – ТОВ СП «Нібулон», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «ОТП банк», ПАТ «Укрсиббанк», ТОВ «Чиста вода», ПП «Ділова спілка», СК «Провідна». Випускники економічного факультету успішно працюють не лише на самих перспективних підприємствах України, але й спромоглися реалізували себе в Світовому банку, GFK, E&Y (Ernst&Young), Mercuria Energy Trading SA, Orexim Trading Ltd, Swissquote та в інших зарубіжних корпораціях і установах.

Вища освіта за спеціальністю «Фінанси і кредит» зі знанням іноземної мови може стати запорукою успіху випускників у розбудові власного бізнесу, його розвитку та процвітання. Це основа кар’єри на підприємствах, у банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, податкових органах і бюджетних установах. Набуті знання та вміння стануть у нагоді тим, хто прагне заснувати власну справу, управляти грошовими потоками підприємства, залучати додаткові кошти і вигідно їх вкладати у прибуткову діяльність, цінні папери, банківські метали, депозити чи майно. Аудиторна та позааудиторна робота сприяє розвитку творчого і дослідницького потенціалу, лідерських якостей, діловому спілкування, ініціативності та креативності.

Випускники напрямку «Фінанси, банківська справа і страхування», яких готує кафедра фінансів і кредиту факультету економічних наук, використовують реальні можливості працевлаштування на підприємствах, у банках, в страхових компаніях та державних органах управління на відповідних посадах з виконання професійних функцій за одним або кількома з видів економічної діяльності: фінансовий менеджмент та фінансове посередництво, страхування, діяльність у кредитній сфері, бухгалтерський облік, комерційна діяльність та управління; державне управління та нагляд у сфері оподаткування; управління на рівні районів, міст, внутрішніх міських районів, сіл та селищ. Магістр із фінансів, банківської справи і страхування , як професіонал, може також працювати в науково-дослідницьких установах, засобах масової інформації та викладати у вищій школі.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники