072 Фінанси, банківська справа і страхування

Процес підготовки фахівців на факультеті економічних наук передбачає наявність широкої бази практики, де студенти проходять стажування; серед наших партнерів – ТОВ СП «Нібулон», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «ОТП банк», ПАТ «Укрсиббанк», ТОВ «Чиста вода», ПП «Ділова спілка», СК «Провідна». Випускники економічного факультету успішно працюють не лише на самих перспективних підприємствах України, але й спромоглися реалізували себе в Світовому банку, GFK, E&Y (Ernst&Young), Mercuria Energy Trading SA, Orexim Trading Ltd, Swissquote та в інших зарубіжних корпораціях і установах.

Вища освіта за спеціальністю «Фінанси і кредит» зі знанням іноземної мови може стати запорукою успіху випускників у розбудові власного бізнесу, його розвитку та процвітання. Це основа кар’єри на підприємствах, у банках, страхових компаніях, інвестиційних фондах, податкових органах і бюджетних установах. Набуті знання та вміння стануть у нагоді тим, хто прагне заснувати власну справу, управляти грошовими потоками підприємства, залучати додаткові кошти і вигідно їх вкладати у прибуткову діяльність, цінні папери, банківські метали, депозити чи майно. Аудиторна та позааудиторна робота сприяє розвитку творчого і дослідницького потенціалу, лідерських якостей, діловому спілкування, ініціативності та креативності.

Випускники напрямку «Фінанси, банківська справа і страхування», яких готує кафедра фінансів і кредиту факультету економічних наук, використовують реальні можливості працевлаштування на підприємствах, у банках, в страхових компаніях та державних органах управління на відповідних посадах з виконання професійних функцій за одним або кількома з видів економічної діяльності: фінансовий менеджмент та фінансове посередництво, страхування, діяльність у кредитній сфері, бухгалтерський облік, комерційна діяльність та управління; державне управління та нагляд у сфері оподаткування; управління на рівні районів, міст, внутрішніх міських районів, сіл та селищ. Магістр із фінансів, банківської справи і страхування , як професіонал, може також працювати в науково-дослідницьких установах, засобах масової інформації та викладати у вищій школі.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.