071 Облік і оподаткування

Процес підготовки фахівців на факультеті економічних наук передбачає наявність широкої бази практики, де студенти проходять стажування; серед наших партнерів – ТОВ СП «Нібулон», ПАТ КБ «Приватбанк», ПАТ «ОТП банк», ПАТ «Укрсиббанк», ТОВ «Чиста вода», ПП «Ділова спілка», СК «Провідна». Випускники економічного факультету успішно працюють не лише на самих перспективних підприємствах України, але й спромоглися реалізували себе в Світовому банку, GFK, E&Y (Ernst&Young), Mercuria Energy Trading SA, Orexim Trading Ltd, Swissquote та в інших зарубіжних корпораціях і установах.

Випускники спеціальності «Облік і оподаткування», яких готує факультет економічних наук ЧНУ ім.П.Могили, мають право обіймати посади економіста з праці, планування, фінансової роботи, економіста-аналітика, бухгалтера за різними напрямами діяльності, головного бухгалтера, аудитора, ревізора, фахівця фіскальної служби та служб фінансового контролю тощо.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики