06 лютого 2024 року на семінарі курсу «Антикорупційні європейські стандарти та їх запровадження в Україні» відбулася цікава зустріч студентів-юристів першого курсу ЧНУ імені Петра Могили з Головним уповноваженим з антикорупційної діяльності Служби відновлення та розвитку інфраструктури Київської області, випускницею юридичного факультету Ольгою Колодочкою. Пані Ольга поділилася власним професійним досвідом антикорупційної діяльності, цікавими практичними порадами та кейсами щодо методів протидії корупції в Україні та Європі.

Студенти мали змогу поспілкуватися та почути відповіді на важливі питання безпосередньо від професіонала, який займається діяльністю щодо запобігання та протидії корупції. Семінар проходив з використанням платформи Zoom, щоб максимально залучити всіх учасників цього курсу активно спілкуватися із запрошеною гостею.

On 06 February 2024, at the seminar of the course “European Anti-Corruption Standards and their Implementation in Ukraine”, an interesting meeting of first-year law students of the Petro Mohyla Black Sea National University with the Chief Commissioner for Anti-Corruption Activities of the Service for Restoration and Development of Infrastructure of Kyiv Region, a graduate of the Law Faculty Olha Kolodochka took place. Olha Kolodochka shared her professional experience in anti-corruption activities, interesting practical advice and case studies on anti-corruption methods in Ukraine and Europe.

The students had the opportunity to communicate and hear answers to important questions directly from a professional involved in preventing and combating corruption. The seminar was held using the Zoom platform to maximise the involvement of all participants in this course in actively communicating with the guest speaker.