054 Соціологія

Практика

Випускники вищого навчального закладу за кваліфікацією «бакалавр соціології» можуть працювати у соціологічних центрах, консалтингових та маркетингових компаніях, в аналітичних службах, у державних та муніциапльних органах влади, у ЗМІ; в закладах освіти, науки та наукового обслуговування; обʼєднання громадян.

Відповідно до навчальних планів спеціальності, студенти проходять такі види практики:

• Ознайомча – І курс;
  • Виробнича І – ІІ курс;
  • Виробнича ІІ – ІІІ курс;
  • Переддипломна – ІV курс.

Кафедрою соціології факультету соціології ЧНУ ім. П.Могили підписані угоди для проходження практики з наступними організаціями:

1. Миколаївський центр вивчення громадської думки «Наваль-Експерт.
  2. Миколаївська міська рада.
  3. Громадська організація «Центр соціологічних досліджень» «ПІВДЕНЬ».
  4. Миколаївський центр соціологічних досліджень (МЦСД) при ЧНУ імені Петра Могили.

Працевлаштування

– у соціологічних центрах;

– у консалтингових та маркетингових компаніях;

– в аналітичних службах;

– у державних і муніципальних органах влади;

– у сфері public relations (зв’язків з громадськістю) і рекламі;

– у кадрових службах;

– у центрах зайнятості;

– у маркетингових відділах підприємств;

– у ЗМІ та видавничому бізнесі;

– у політичних та громадських об’єднаннях;

– у закладах освіти (школах, профтехучилищах, ВНЗ І-ІV рівня акредитації).

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.