032 Історія та археологія

Важливим компонентом навчання студентів-істориків є практична підготовка, яка здійснюється на археологічній, архівній, музейній та педагогічній практиках. Особливий інтерес викликає проведення розкопок на унікальній пам’ятці періоду пізнього палеоліту (40-10 тис. років тому) – Анетівці ІІ (Доманівський район, Миколаївська область), відкритій д.і.н., професором, академіком В.Н.Станко.

Випускники спеціальності «Історія та археологія», яких готує кафедра історії факультету політичних наук, можуть працювати:

• викладачами, співробітниками наукових установ;
  • учителями та адміністраторами закладів освіти;
  • керівниками районних, міських і обласних відділів освіти;
  • науковими співробітниками в музеях, архівах області, в органах державної влади й управління;
  • радниками та консультантами відомств та установ, депутатського корпусу,
  • партій і громадських об’єднань;
  • спеціалістами управлінь внутрішньої та гуманітарної політики міського, районного та обласного рівня.

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.