032 Історія та археологія

Важливим компонентом навчання студентів-істориків є практична підготовка, яка здійснюється на археологічній, архівній, музейній та педагогічній практиках. Особливий інтерес викликає проведення розкопок на унікальній пам’ятці періоду пізнього палеоліту (40-10 тис. років тому) – Анетівці ІІ (Доманівський район, Миколаївська область), відкритій д.і.н., професором, академіком В.Н.Станко.

Випускники спеціальності «Історія та археологія», яких готує кафедра історії факультету політичних наук, можуть працювати:

• викладачами, співробітниками наукових установ;
  • учителями та адміністраторами закладів освіти;
  • керівниками районних, міських і обласних відділів освіти;
  • науковими співробітниками в музеях, архівах області, в органах державної влади й управління;
  • радниками та консультантами відомств та установ, депутатського корпусу,
  • партій і громадських об’єднань;
  • спеціалістами управлінь внутрішньої та гуманітарної політики міського, районного та обласного рівня.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!