032 Історія та археологія

Важливим компонентом навчання студентів-істориків є практична підготовка, яка здійснюється на археологічній, архівній, музейній та педагогічній практиках. Особливий інтерес викликає проведення розкопок на унікальній пам’ятці періоду пізнього палеоліту (40-10 тис. років тому) – Анетівці ІІ (Доманівський район, Миколаївська область), відкритій д.і.н., професором, академіком В.Н.Станко.

Випускники спеціальності «Історія та археологія», яких готує кафедра історії факультету політичних наук, можуть працювати:

• викладачами, співробітниками наукових установ;
  • учителями та адміністраторами закладів освіти;
  • керівниками районних, міських і обласних відділів освіти;
  • науковими співробітниками в музеях, архівах області, в органах державної влади й управління;
  • радниками та консультантами відомств та установ, депутатського корпусу,
  • партій і громадських об’єднань;
  • спеціалістами управлінь внутрішньої та гуманітарної політики міського, районного та обласного рівня.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники