Зустрічі здобувачів вищої освіти на факультеті політичних наук із деканом по курсах

На факультеті політичних наук декан Анастасія Хмель та її заступниця Тетяна Лушагіна проводять не тільки планові старостати, але й розширені зустрічі зі здобувачами вищої освіти за їхньою вимогою та за різними темами.

Продовжуючи традицію спілкування зі студентами, адміністрація провела кілька зустрічей у форматі «питання-відповідь» протягом вересня 2023 року: перший та другий курс мали змогу поспілкуватися із деканом факультету й отримати відповіді на свої питання 22 вересня о 12.00, магістранти п’ятого та шостого курсів в той самий день о 16.50, третій та четвертий – 25 вересня о 12.00 .

Під час зустрічі з першим та другим курсом вони одержали інформацію щодо:

1) можливостей отримати стипендію: академічну, соціальну та іменну;

2) особливостей навчання в стінах університету, поводження під час повітряних тривог (рекомендовано до перегляду відео: Що робити у випадку повітряної тривоги в ЧНУ імені Петра Могили?);

3) як вирішити конфліктну ситуацію у випадку цькування та булінгу (здобувачі були ознайомлені із основними позиціями Положення про порядок реагування на випадки булінгу (цькування), сексуальних домагань та дискримінації у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили), також було наголошено на існуванні скриньки довіри на сторінці факультету політичних наук;

4) можливостей міжнародного стажування й важливості глибокого вивчення англійської мови для цього;

5) роботи в стінах університету Навчально-методичного кабінету соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню, спеціалісти і психологи якого можуть надати фахову допомогу і підтримку.

Тоді ж, 22 версеня, відбулася зустріч із магістрантами факультету, під час якої обговорювалися питання відповідальності здобувачів при відвідуванні ними занять, можливості опції паралельно навчатися і працювати (декан наголосила на тому, що впершу чергу здобувачі мають навчатися, а вже у вільний від навчання час – працювати) можливості мобільності для магістрантів (адже це можливо лише на 5-му курсі). Питання різниці між дистанційним навчанням і процесу вирішення конфліктних питань також були підняті і обговорені. Окремим питанням магістранти підняли користування графіком навчального процесу, рискою і розкладом, що було продемонстровано в системі Moodle.

І вже в понеділок, 25 вересня, відбулася зустріч здобувачів вищої освіти, що навчаються на третьому і четвертому курсах. До всіх питань, що були обговорені зі здобувачами під час попередніх зустрічей, були додані питання вступу до магістратури і правил прийому а також змін в Законі України про вищу освіту 2014 р., які стосуються поновлення і переведення.

Чекаємо наступних зустрічей для обговорення нагальних та важливих питань!