Зустріч студентів 2-го курсу зі спеціальності «Право» із юридичним психологом

Студенти 2-го курсу зі спеціальності «Право» Юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили, у контексті вивчення навчального курсу «Психологія», зустрічалися з практикуючим юридичним психологом.

Юридичний психолог викликала жваву дискусію серед студентів, оскільки зупинилася на прикладних аспектах застосування спеціальних психологічних знань в юрисдикційному процесі.

Також зі студентами був проведений психотренінг з театральної (акторської) майстерності, зважаючи на спектр правничої професії, що вимагає від фахівців права гнучкості, ораторського мистецтва, публічності, унікальності, сміливості, психологічної витримки.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).