Завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, професор Олександр Шевчук та студенти-міжнародники освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

7 грудня завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук та студенти-міжнародники 591 групи освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Національна безпека в умовах війни, післявоєнної відбудови та глобальних викликів ХХІ ст.», організованій Державним університетом «Житомирська Політехніка».

Олександр Шевчук виступив із доповіддю на тему: «Система безпеки Азійсько-Тихоокенського регіону в умовах російсько-української війни», акцентувавши увагу на існуючій біполярній архітектурі безпеки американсько-китайського протистояння в регіоні та повсякчасному позиціонуванню офіційних Вашингтону та Пекіну в умовах дестабілізації глобальної системи безпеки російсько-української війни.

Студенти 591 групи – Дмитро Горіленко, Єлизавета Рачинська, Юлія Покотило, Геннадій Семенов, Валерія Чайка (за наукового керівництва доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ірини Габро) також виступили із доповідями.

Усі доповіді були високо оцінені учасниками конференції.

Дякуємо колегам з Державного університету «Житомирська Політехніка» за організацію конференції з надзвичайно актуальної теми та підтримку науковців незважаючи на перепони!