Заступник директора інституту філології ЧНУ взяла участь у Андріївських вечорницях у Пущі-Водиці

14-15 грудня 2019 року в Пущі-Водиці (Київщина) близько півтори сотні учасників Спілки Української Молоді з різних куточків України та їхні друзі зібралися разом на Андріївські вечорниці, в яких взяла участь і заступниця директора інституту філології ЧНУ імені Петра Могили Ольга Поліщук.

Всеукраїнська акція, спрямована на формування національно-культурної ідентичності, проводиться Міністерством молоді та спорту України у співпраці з Департаментом молоді та спорту КМДА та Спілкою Української Молоді в Україні. До дійства долучилися охочі кияни, таким чином у святкуванні взяло участь понад двохсот людей. Окрім танців та ворожіння, були й інші традиційні забави.