Засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили

29 лютого 2024 року відбулось засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили, присвячене другій річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.

З науковими доповідями виступили студентка четвертого курсу юридичного факультету Самойленко Марія «Правова система доби Центральної Ради»; студент першого курсу юридичного факультету Кобець Денис, тема: «Державно-правові інститути УРСР в період репресивно-тоталітарного режиму».

На засіданні була присутня науковий керівник студентського наукового гуртка, кандидат юридичних наук, доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЧНУ імені Петра Могили Ковальова Світлана Григорівна.

Доповіді були рекомендовані до подальшого подання для участі у міжнародних, всеукраїнських науково-практичних конференціях здобувачів вищої освіти і молодих учених у 2023-2024 навчальному році.