Запрошуємо до участі в майстеркласі «Кольоротерапія як засіб створення психоемоційного комфорту на уроках української та зарубіжної літератури»

Шановні студенти!

Коли? – 27 вересня 2024 року.

Початок о 14:00.

Формат заходу: офлайн

Місце проведення: Центр тьюторства та менторства, ЧНУ імені Петра Могили, ауд. 10-107.

Ментор: Ірина Харитонова, учитель української мови і літератури вищої категорії Миколаївського ліцею № 38 ім. В. Д. Чайки, учитель-методист, відмінник освіти України, переможець обласного та лауреат Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року», член Всеукраїнської благодійної організації «Асоціація за нове покоління «Лелека».

Захід відбудеться в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ 101082696- PROMENT «Сприяння професійній освіті та активній участі студентів через становлення комплексної системи менторства та тьюторства у ЗВО».

Для участі варто заповнити форму за посиланням.

вересня

Шановні студенти! Запрошуємо вас до участі в майстеркласі «Кольоротерапія як засіб створення психоемоційного комфорту на уроках української та зарубіжної літератури». Коли? – 27 вересня 2024 року. Початок о 14:00. Формат заходу: офлайн Місце проведення: Центр тьюторства та менторства, ЧНУ імені …