Захід у межах програми UNDP – програми розвитку Організації Об’єднаних Націй

У понеділок, 8 квітня 2024 року, у стінах Чорноморського національного університету імені Петра Могили, відбувся захід в межах програми UNDP – програми розвитку Організації Об’єднаних Націй.

UNDP – агентство, створене на підставі резолюції Генеральної Асамблеї 22 листопада 1965 року шляхом Розширенної програми технічної допомоги ООН.

Його метою є викорінення бідності в країнах, боротьба з нерівністю та ізоляцією та створення умов, щоб країни змогли підтримувати прогрес.

Захід проходив у вигляді лекції, де студентам різних спеціальностей надавали детальну інформацію про основні моменти створення програми.

Наприкінці лекції учасникам запропонували зробити практичне завдання в командах для закріплення матеріалу. Результати були чудовими.

Валерія Антоничева,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили