Ювілейна виставка живопису Олега Приходька

5 квітня в Центральній міській бібліотеці імені М. Л. Кропивницького відбулася ювілейна виставка живопису Олега Приходька.

Олег Приходько – є заслуженим діячем мистецтв України, і його живопис визнають не тільки в нашій країні, але й закордоном. Роботи митця представлені в 25 музеях світу, також є і приватні колекції.

На виставці було представлено 14 робіт художника різноманітної тематики – переважно це краса нашої української природи.

На ній можна було побачити й етюди українського Криму, які пишуться просто і швидко, як зазначив митець. Також варто відзначити, що серед них є і портрет  Євгена Сича – відомого миколаївського нейрохірурга.

Олег Костянтинович ділився досвідом із юними художниками й організував поїздку до США, де діти могли розпочати свій творчий шлях.

Привітали митця з ювілейною виставкою міський голова Олександр Сєнкевич та друзі художника.

Валерія Антоничева,

студентка 348 групи ЧНУ імені Петра Могили