Візит Генерального прокурора України до Юридичного факультету

Друзі, 5 березня, до нас на факультет з візитом завітала Генеральний прокурор України – Ірина Венедіктова!

Зустріч стала неймовірним досвідом для студентів юридичного факультету, адже питання, які обговорювалися були дуже інформативними і стануть у пригоді в майбутній професії нашим випускникам!

Ірина Валентинівна розповіла, що в березні в Україні запрацюють нові окружні прокуратури і невдовзі розпочнеться добір на посади в них. Важливим для наших студентів стало те, що майбутні зміни до законодавства дадуть змогу  випускникам вишів брати участь в доборах на посади в прокуратурі.

«Ми сподіваємось, що Парламент вже скоро підтримає нашу ініціативу і стати прокурором для випускників-юристів стане простіше. Наразі, щоб працювати в окружній прокуратурі, потрібен 2-річний стаж, який новоспеченим юристам доводиться здобувати в інших місцях. Ми хочемо прибрати цей бар’єр і дати змогу вчорашнім студентам потрапляти одразу в прокуратуру, але стартувати з посади стажера, отримати практичний досвід, потім пройти добір і далі рости в інституції», – зауважила Генеральний прокурор України.

Також, студенти нашого факультету мали змогу поставити будь-які питання Ірині Валентинівні з приводу ролі прокуратури в житті кожного з нас, а також функцій, які виконують прокурори.

Дякуємо офісу Генерального прокурора, Олесі Отрадновій, яка є директором тренінг-центру підготовки прокурорів, а також деканові юридичного факультету Січку Дмитру Сергійовичу, які надали можливість студентам поспілкуватися з Генеральним прокурором України!

image0.jpeg

image1.jpeg