Вітаємо переможців університетського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

Традиційно 9 листопада, у день української писемності та мови, в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за сприяння кафедри української філології та міжкультурної комунікації відбувся університетський етап ХХІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Загальна кількість учасників цьогорічного університетського етапу становила 93 студенти.

Головна мета конкурсу – становлення кожного українця в українському слові, в його минулому, сьогоденні та майбутньому, утвердження української мови як державної, піднесення її престижності.

Цьогорічний університетський етап конкурсу вже вдруге проводився в дистанційному форматі на платформі Moodle ЧНУ імені Петра Могили.

Щиро вітаємо переможців університетського етапу ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Серед студентів філологічних спеціальностей переможцями стали:

І місце – Інна Семеліт, студентка 4 курсу (спеціальність «Філологія. Українська мова і література»);

ІІ місце – Аліна Веретеннікова, студентка 2 курсу (спеціальність «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька»);

ІІІ місце – Аліна Радутна, студентка 2 курсу (спеціальність «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська»);

ІІІ місце – Катерина Дорошенко, студентка 2 курсу (спеціальність «Середня освіта. Українська мова і література»);

ІІІ місце – Катерина Письменна, студентка 3 курсу (спеціальність «Філологія. Українська мова і література»).

З-поміж студентів нефілологічних спеціальностей переможцями стали:

І місце – Тетяна Данчева, студентка 1 курсу (спеціальність «Медицина»);

ІІ місце – Кравченко Поліна, студентка 1 курсу (спеціальність «Комп’ютерна інженерія»);

ІІІ місце – Макаренко Анжеліка, студента 1 курсу (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»);

ІІІ місце – Мельник Вадим, студент 1 курсу (спеціальність «Медицина»);

ІІІ місце – Тістол Анна, студентка 1 курсу (спеціальність «Геодезія та землеустрій»).

Окрім призових місць, журі визначило переможців у таких номінаціях:

«За стилістичну вправність» – Олександр Захарченко, студент 4 курсу спеціальність «Філологія. Українська мова та література»;

«За структурованість і чіткість викладу» – Анна Юрик, студентка 2 курсу спеціальність «Філологія. Українська мова та література»;

«За образність мовлення» – Костянтин Грішутін, студент 3 курсу спеціальність «Філологія. Українська мова та література».

Заохочувальні відзнаки отримали іноземні студенти медичного факультету: Дас Сону Кумар, Джосе Тханікал Аліна, Едаппатта Мухаммед Сахіл, Саджі Ална.

Зичимо переможцям творчого натхнення та успіхів у подальших етапах конкурсу!

Інформація надана кандидаткою  філологічних наук, доценткою кафедри української філології та міжкультурної комунікації ЧНУ  імені Петра Могили Людмилою Островською