Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь в онлайн-заході “Жінка в дипломатії: виклик чи місія?”

15 грудня 2023 року викладачки кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили доцентки Тетяна Богданова, Людмила Вовчук, Ірина Тихоненко та студенти 491 групи – Марія Дмитрюк, Юлія Михайленко, Анна Шаригіна взяли участь в онлайн-заході “Жінка в дипломатії: виклик чи місія?”, який реалізовано в межах проєкту “Жіноче обличчя дипломатії” під кураторством – професора Ірини Матяш.

Захід відбувся за сприяння Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин, Фонду Ганнса Зайделя в Україні в партнерстві з Інститутом досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара, Навчально-науковим інститутом міжнародних відносин та національної безпеки Національного університету “Острозька академія”, Платформою “Подружжя українських дипломатів”, Всеукраїнською громадською організацією “Територія Жінок”.

Під час заходу з доповідями виступили жінки, що представляють українську дипломатію (обіймають посади Надзвичайних і Повноважних послів, є Генеральними консулами), політичну сферу, а також представниці волонтерських організацій. Піднімалися питання ролі жінки в дипломатії, зокрема, особливості культурної та гастрономічної дипломатії, діяльність жіноцтва наразі у протидії росії, відстоюванні національних інтересів України за кордоном, зокрема, діяльності волонтерів, Світової федерації українських жіночих організацій. А наприкінці заходу всі його учасники отримали сертифікати.

Дякуємо Науковому товаристві історії дипломатії та міжнародних відносин, насамперед, професору Ірині Матяш, за запрошення та можливість взяти участь у заході присвяченому дуже актуальній та важливій наразі тематиці.