Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у тренінгу від Київської школи дипломатичних мистецтв

16 лютого викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики – доценти Ірина Габро, Ірина Тихоненко та старший викладач Олеся Звездова разом зі студентами освітньо-кваліфікаційних рівнів «бакалавр» та «магістр» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» взяли участь у тренінгу Київської школи дипломатичних мистецтв (КШДМ), присвяченому роботі з інформацією та її поширенням у ЗМІ та соцмережах.

Із лекцією виступив експерт із досліджень медіа Орест Білоскурський, який розкрив особливості «вимірювання» потоків інформації у ЗМІ, її міжнародний контекст як на глобальному, так і регіональному рівнях сучасної міжнародно-політичної взаємодії.

Дякуємо виконавчій директорці КШДМ пані Оксані Забузовій за запрошення, модерування такого цікавого та актуального наразі заходу.

До нових зустрічей!