Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у міжнародному круглому столі від Центра Разумкова

12 жовтня 2023 року студенти-міжнародники разом із кандидатом історичних наук, доцентом Тетяною Богдановою та кандидатом політичних наук, доцентом Іриною Тихоненко взяли участь у міжнародному круглому столі «Стратегічні пріоритети української дипломатії в умовах війни». Під час заходу учасники презентували результати проекту «Стратегічні партнери України» здійсненого Центром Разумкова за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

На початку засідання з вітальним словом перед учасниками виступив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та акцентував увагу на особливостях реалізації української дипломатії у воєнний час.

Результати дослідження, що надалі знайшли ґрунтовне обговорення серед учасників репрезентували як громадську, так і експертну позицію українців щодо держав, які є стратегічними партнерами України, особливості сучасних регіональних і глобальних конфліктів у світі, позиціонування світової спільноти щодо війни в Україні та низку інших питань.

Студентство мало змогу почути фахові, експертні висновки як українських, так і закордонних фахівців у міжнародно-політичній науці, позиції урядовців, дипломатів.

Вдячні Центру Разумкову за експертні висновки та змогу набути нові знання!