Викладачі та студенти кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики взяли участь у міжнародній конференції «Україна-Латинська Америка: виклики та перспективи глобального партнерства»

24 листопада 2023 року декан факультету політичних наук, кандидат історичних наук Анастасія Хмель, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики кандидат історичних наук Тетяна Богданова та студенти-міжнародники взяли участь у роботі ІІ міжнародної наукової конференції «Україна-Латинська Америка: виклики та перспективи глобального партнерства».

З вітальним словом до учасників заходу звернулися Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Перу Юрій Полюхович, ректор КНУ імені Тараса Шевченка, професор Володимир Бугров, завідувач кафедри нової та новітньої історії зарубіжних країн історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, професор Олег Машевський.

Робочими мовами конференції були українська, англійська та іспанська. Панельна дискусія про підтримку України зі сторони країн Латинської Америки та Карибського басейну за умов протистояння агресії РФ викликала жваве обговорення. Зі змістовними доповідями виступили екс-посол України в Мексиці, спецпредставник МЗС України з Латинської Америки Руслан Спірін, народний депутат України та голова групи міжпарламентських зв’язків з Федеративною Республікою Бразилія Святослав Юраш та екс-верховний комісар за мир Колумбії та фундатор кампанії Тримайся, Україно #AGUANTAUCRANIA Серхіо Карамільо.

Були представлені також дослідження чилійських вчених про зовнішню політику Чилі та її позицію щодо «українського» питання.

Наш університет із доповіддю англійською мовою на тему «Позиції провідних Латиноамериканських держав щодо російсько-української війни», гідно та на високому рівні, представила студентка-міжнародниця 491 групи Дар’я Гнатюк.

Вітаємо Дар’ю із участю у заході міжнародного рівня та дякуємо доценту Тетяні Богдановій за наукове консультування та заохочення студентів до дослідження міжнародно-політичних питань у регіоні Латинської Америки та Карибського басейну!